Oprogramowanie SoftwareStudio

Podziel się informacją

SoftwareStudio Sp. z o.o. to producent oprogramowania bazodanowego nowoczesnych technologii informatycznych, aplikacji www. Oferta obejmuje dostawę gotowych rozwiązań jak i wdrożenia aplikacji innych producentów systemów IT. Ponadto SoftwareStudio oferuje oprogramowanie pisane na zamówienie wraz z wdrożeniem specyficznych rozwiązań.

Oprogramowanie SoftwareStudio

SoftwareStudio Sp. z o.o. to producent oprogramowania bazodanowego nowoczesnych technologii informatycznych, aplikacji www. Oferta obejmuje dostawę gotowych rozwiązań jak i wdrożenia aplikacji innych producentów systemów IT. Ponadto SoftwareStudio oferuje oprogramowanie pisane na zamówienie wraz z wdrożeniem specyficznych rozwiązań.

Outsourcing informatyczny Poznań

Outsourcingu, czyli strategia biznesowa polegająca na wydzieleniu części procesów informatycznych i przekazaniu odpowiedzialności za ich realizację zewnętrznemu partnerowi pozwala z jednej strony zaoszczędzić czas i pieniądze, których wymagałoby stworzenie własnego działu IT, z drugiej – gwarantuje wysoką jakość usług. Dzięki outsourcingowi IT Poznań możliwe jest osiąganie bardzo dobrych rezultatów w obszarach, które z punktu widzenia prowadzonego biznesu są mniej istotne. Rozwiązanie to umożliwia przedsiębiorcy skoncentrowanie się na obszarach podstawowej działalności firmy oraz na wykorzystaniu zaoszczędzonych zasobów i środków finansowych do realizacji głównych celów biznesowych.

Obsługa informatyczna Poznań

SoftwareStudio z Poznania zapewnia obsługę informatyczną przedsiębiorstw logistycznych, usługowych, handlowych i produkcyjnych. Tworzymy aplikacje, które pozwalają skutecznie zarządzać przepływem danych, co pozwala optymalizować procesy wewnętrzne, automatyzować powtarzalne czynności, planować i monitorować prace oraz zarządzać stanami magazynowymi. Zewnętrzna obsługa informatyczna to z jednej strony gwarancja usług wysokiej jakości, z drugiej – oszczędność związana z brakiem konieczności tworzenia wewnętrznego działu IT.

Nowoczesny program magazynowy

Rozwiązania przepływu informacji wspomagające procesy magazynowe wykorzystują komputery w ich realizacji. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie większego magazynu, którego zadaniem jest sprawna obsługa, stanowiąca podstawowy atrybut procesu logistycznego bez komputera. Zastosowanie PROGRAMU MAGAZYNOWEGO w gospodarce magazynowej przyśpiesza Operacje związane z wystawianiem dokumentów obrotu towarowego oraz usprawnia prace z przypisywaniem określonemu adresowi w przestrzeni składowej jednej palety (pojemnika).

Oprogramowanie jako usługa

Cloud Computing Przedstawiciele firm IT, analitycy, dziennikarze coraz częściej mówią i piszą o cloud computing. Trudno jest jednak zrozumieć, co oznacza, bo nie istnieje jednoznaczna jego definicja.W branży IT toczy się nieustanny wyścig na idee, wizje i innowacje. Zanim dowiemy się o początku jednej epoki i zmierzchu innej, dostawcy technologii informatycznych – posługując się bliżej nieznanymi sloganami, jak ostatnio właśnie cloud computing – już pukają do drzwi z najnowszą i gotową ofertą spełniającą wymagania kolejnej, nowej ery. Czasami trudno za tym nadążyć, a życia nie ułatwia fakt, że oferta dostawców bywa w gruncie rzeczy bardzo podobna. SOA, Green IT czy Web 2.0 – chyba każdy dziś zna znaczenie tych terminów, choć na początku bywało, że ile firm, tyle definicji. Podobnych słów, kluczy, sloganów było i jest dziesiątki, odmienianych przez wszelkie możliwe przypadki. Lektura amerykańskiej prasy informatycznej i technologicznych kolumn tytułów ekonomicznych może nasunąć wniosek, że najbardziej gorącym tematem jest obecnie technologia określana jako cloud computing.

Dostawcy ogłaszają jej nadejście, analitycy radzą, jak wykorzystać w biznesie, a dziennikarze i autorzy blogów starają się wyjaśnić i zdemaskować marketingowy żargon. Nieuchronnie zbliża się dzień, w którym zarząd przedsiębiorstwa zwróci się do działu IT z pytaniem o cloud computing i korzyści dla firmy, które może przynieść zastosowanie tej technologii. Warto więc wiedzieć, czy cloud computing to zupełnie coś nowego, czy też – jak to często się zdarza – tylko nowe opakowanie starej koncepcji? Termin cloud budzi oczywiste skojarzenia z Internetem prezentowanym na większości schematów jako chmura. Jednak po połączeniu z computing obraz nie wydaje się już czysty, niczym bezchmurne niebo, bowiem każdy na ten temat ma swoje własne zdanie.Kiedy na temat cloud computing głos zabierają przedstawiciele, takich firm jak Salesforce.com, mówią przede wszystkim o aplikacjach udostępnianych przez Internet (cloud), a nie tradycyjnych rozwiązaniach wymagających zakupu i instalacji oprogramowania z pełną licencją. Oznacza to, że chodzi im po prostu o model usługowy, określany również jako SaaS (Software-as-a-Service) lub oprogramowanie udostępniane na życzenie – on demand.

Salesforce.com idzie jednak o krok dalej. Opracowana przez tę firmę nowa platforma Force.com, dostępna oczywiście na żądanie w modelu nazwanym platform as a service, umożliwia tworzenie i dystrybucję aplikacji. Swoją wizję ma również Google, które własne centra danych otwiera na potrzeby gigantycznych obliczeń innych firm. Cloud computing według Google, to setki komputerów PC i serwerów z wielordzeniowymi procesorami połączone siecią o wysokiej przepustowości. Podobny pomysł pod oczywiście „niebieską” nazwą Blue Cloud ma również IBM. Firma zdecydowała się na udostępnianie potężnej mocy obliczeniowej za pośrednictwem Internetu firmom, które mają duże, ale nie stałe wymagania na przetwarzanie danych lub inne obliczenia. Według Amazon.com, cloud computing to usługa Elastic Compute Cloud (EC2). Ten znany potentat handlu elektronicznego dysponuje ogromną infrastrukturą informatyczną, której moc obliczeniowa nie jest w pełni wykorzystywana na jego własne potrzeby, więc firma postanowiła dodatkowo zarobić oferując ją zewnętrznym klientom.

Informatyczna obsługa firm Poznań

Informatyczna obsługa firm to usługa polegająca na przejęciu odpowiedzialności za część lub całość procesów informatycznych w firmie, której działalność koncentruje się na innych niż IT obszarach. To rozwiązanie zapewnia wysoką jakość usług informatycznych, przy jednoczesnym wyeliminowaniu kosztów związanych z zatrudnianiem specjalistów wewnętrznie.

SaaS – ASP

Kilka lat temu firmy proponowały udostępnianie aplikacji w modelu ASP (Application Service Provisioning). Podstawowa różnica pomiędzy SaaS a ASP polega na tym, że w przypadku pierwszego z nich zakłada się, iż obsługa wielu klientów, korzystających z różnych – odpowiednio zabezpieczonych danych – następuje za pomocą systemu działającego na jednym serwerze. Każdy z klientów ma jednak dostęp do własnej, wydzielonej jego części. W przypadku ASP na każdego klienta przypadał zwykle osobny system. Różnicą między tymi dwoma modelami sprzedaży oprogramowania w formie usługi jest także skala działania firmy – SaaS, jak na razie, to rozwiązanie dla mniejszych firm; ASP – dla tych o większej skali działania. Duże przedsiębiorstwa decydują się zwykle na outsourcing całości lub części informatyki, łącznie z przekazaniem dostawcy pracowników własnych działów IT.


Oprogramowanie SoftwareStudio

OPROGRAMOWANIE SOFTWARESTUDIO.
SoftwareStudio Sp. z o.o. to producent oprogramowania bazodanowego nowoczesnych technologii informatycznych, aplikacje www. Oferta obejmuje dostawę gotowych rozwiązań jak i wdrożenia aplikacji innych producentów systemów IT. Ponadto SoftwareStudio oferuje oprogramowanie pisane na zamówienie wraz z wdrożeniem specyficznych rozwiązań.

Oprogramowanie jako usługa

Przedstawiciele firm IT, analitycy, dziennikarze coraz częściej mówią i piszą o cloud computing. Trudno jest jednak zrozumieć, co oznacza, bo nie istnieje jednoznaczna jego definicja.br/>. Cloud Computing

Przedstawiciele firm IT, analitycy, dziennikarze coraz częściej mówią i piszą o cloud computing. Trudno jest jednak zrozumieć, co oznacza, bo nie istnieje jednoznaczna jego definicja.

W branży IT toczy się nieustanny wyścig na idee, wizje i innowacje. Zanim dowiemy się o początku jednej epoki i zmierzchu innej, dostawcy technologii informatycznych – posługując się bliżej nieznanymi sloganami, jak ostatnio właśnie cloud computing – już pukają do drzwi z najnowszą i gotową ofertą spełniającą wymagania kolejnej, nowej ery. Czasami trudno za tym nadążyć, a życia nie ułatwia fakt, że oferta dostawców bywa w gruncie rzeczy bardzo podobna. SOA, Green IT czy Web 2.0 – chyba każdy dziś zna znaczenie tych terminów, choć na początku bywało, że ile firm, tyle definicji. Podobnych słów, kluczy, sloganów było i jest dziesiątki, odmienianych przez wszelkie możliwe przypadki. Lektura amerykańskiej prasy informatycznej i technologicznych kolumn tytułów ekonomicznych może nasunąć wniosek, że najbardziej gorącym tematem jest obecnie technologia określana jako cloud computing. Dostawcy ogłaszają jej nadejście, analitycy radzą, jak wykorzystać w biznesie, a dziennikarze i autorzy blogów starają się wyjaśnić i zdemaskować marketingowy żargon. Nieuchronnie zbliża się dzień, w którym zarząd przedsiębiorstwa zwróci się do działu IT z pytaniem o cloud computing i korzyści dla firmy, które może przynieść zastosowanie tej technologii. Warto więc wiedzieć, czy cloud computing to zupełnie coś nowego, czy też – jak to często się zdarza – tylko nowe opakowanie starej koncepcji? Termin cloud budzi oczywiste skojarzenia z Internetem prezentowanym na większości schematów jako chmura. Jednak po połączeniu z computing obraz nie wydaje się już czysty, niczym bezchmurne niebo, bowiem każdy na ten temat ma swoje własne zdanie.
Kiedy na temat cloud computing głos zabierają przedstawiciele, takich firm jak Salesforce.com, mówią przede wszystkim o aplikacjach udostępnianych przez Internet (cloud), a nie tradycyjnych rozwiązaniach wymagających zakupu i instalacji oprogramowania z pełną licencją. Oznacza to, że chodzi im po prostu o model usługowy, określany również jako SaaS (Software-as-a-Service) lub oprogramowanie udostępniane na życzenie – on demand. Salesforce.com idzie jednak o krok dalej. Opracowana przez tę firmę nowa platforma Force.com, dostępna oczywiście na żądanie w modelu nazwanym platform as a service, umożliwia tworzenie i dystrybucję aplikacji. Swoją wizję ma również Google, które własne centra danych otwiera na potrzeby gigantycznych obliczeń innych firm. Cloud computing według Google, to setki komputerów PC i serwerów z wielordzeniowymi procesorami połączone siecią o wysokiej przepustowości. Podobny pomysł pod oczywiście „niebieską” nazwą Blue Cloud ma również IBM. Firma zdecydowała się na udostępnianie potężnej mocy obliczeniowej za pośrednictwem Internetu firmom, które mają duże, ale nie stałe wymagania na przetwarzanie danych lub inne obliczenia. Według Amazon.com, cloud computing to usługa Elastic Compute Cloud (EC2). Ten znany potentat handlu elektronicznego dysponuje ogromną infrastrukturą informatyczną, której moc obliczeniowa nie jest w pełni wykorzystywana na jego własne potrzeby, więc firma postanowiła dodatkowo zarobić oferując ją zewnętrznym klientom.

Oprogramowanie jako usługa

Jak widać, cloud computing nie jest jakąś zupełnie nową technologią, a raczej nowym modelem biznesowym. Na przykład oprogramowanie w modelu SaaS jest dostępne od dłuższego czasu. Ale wraz ze wzrostem dostępności sieci o wysokiej przepustowości i popularyzacją technologii wirtualizacyjnych, które umożliwiają elastyczne skalowanie i izolowanie fragmentów zasobów, firmy dysponujące rozbudowaną infrastrukturą IT starają się wykorzystać ją wprowadzając nowe modele biznesowe. Nie tylko korzystanie z hostowanych aplikacji, ale możliwość opracowania własnych aplikacji i uruchamiania ich na udostępnionej infrastrukturze – skalowalnej od ręki w zależności od zapotrzebowania i płatnej zgodnie z poziomem zużytej mocy – to kolejny krok w rozwoju technologii informatycznych, jak wierzą niektórzy dostawcy i analitycy. Czy można jednak mieć pewność, że zainteresowanie tego typu usługami będzie na tyle duże, aby dostawcy cloud computing zaczęli czerpać korzyści z ekonomii skali biznesu? Odpowiedź analityków Gartner Group jest pozytywna. Nadchodzi trzecia – po mechanizacji i elektryfikacji – rewolucja przemysłowa określana jako industrializacja IT, co oznacza upowszechnienie i umasowienie technologii informatycznych. W najbliższym czasie przyspieszeniu ulegnie proces przechodzenia od zakupów i samodzielnej budowy zasobów IT do nabywania ich w postaci odpowiednio dopasowanych usług, które nie wymagają ponoszenia kosztów inwestycyjnych związanych z koniecznością tworzenia, dostrajania i utrzymywania własnej infrastruktury. Gartner szacuje, że w skali światowej przedsiębiorstwa przeznaczyły na ten


  • Obsługa informatyczna Poznań SoftwareStudio z Poznania zapewnia obsługę informatyczną przedsiębiorstw logistycznych, usługowych, handlowych i produkcyjnych. Tworzymy aplikacje, które pozwalają skutecznie zarządzać przepływem danych, co pozwala optymalizować procesy wewnętrzne, automatyzować powtarzalne czynności, planować i monitorować prace oraz zarządzać stanami magazynowymi. Zewnętrzna obsługa informatyczna to z jednej strony gwarancja usług wysokiej jakości, z drugiej – oszczędność związana z brakiem konieczności tworzenia wewnętrznego działu IT.
  • Oprogramowanie SoftwareStudio OPROGRAMOWANIE SOFTWARESTUDIO. SoftwareStudio Sp. z o.o. to producent oprogramowania bazodanowego nowoczesnych technologii informatycznych, aplikacje www. Oferta obejmuje dostawę gotowych rozwiązań jak i wdrożenia aplikacji innych producentów systemów IT. Ponadto SoftwareStudio oferuje oprogramowanie pisane na zamówienie wraz z wdrożeniem specyficznych rozwiązań.
  • Aplikacja magazynowa Prowadzenie efektywnej gospodarki magazynowej jest możliwe przy pomocy wielu różnorodnych narzędzi, jednym z nich jest Aplikacja magazynowa online. Aplikacja magazynowa online pozwala na korzystanie przez użytkownika z funkcjonalności podobnej do standardowej aplikacji windows instalowanej na stacji roboczej. Aplikacja magazynowa online pozwala na korzystanie przez użytkownika z funkcjonalności podobnej do standardowej aplikacji windows instalowanej na stacji roboczej. Oprogramowanie softwarestudio to nie jest zwykła witryna www z możliwością prezentowania treści, to Aplikacja magazynowa online w technologii asp net wykorzystująca bazę danych ms sql server w wersji 2008 lub nowszą. Do obsługi rozproszonych magazynów niezbędnym narzędziem staje się Aplikacja magazynowa online działająca przez przeglądarkę internetową.

Oprogramowanie do magazynu

Oprogramowanie do obsługi magazynami wysokiego składowania znajduje się w ofercie SoftwareStudio. Kontrola pracy magazynu jest umożliwiona poprzez intuicyjne moduły dotyczące przepływu towarów w magazynie, są one wspierane przez kolektory danych (terminale radiowe będące nośnikiem informacji), polecenia głosowe, a także kody kreskowe. Sprawne poruszanie się po magazynie i planowanie przepływu asortymentu jest znacznie uproszczone poprzez automatyczną identyfikację miejsc magazynowych. Oprogramowanie SoftwareStudio korzysta ze współczesnych rozwiązań technologicznych jak: ASP.net, HTML5, CSS3, JQuery, baza danych Microsoft SQL Server 2012 (bądź nowszy) oraz modułów na urządzenia mobilne z różnym oprogramowaniem (Android, Windows Mobile, Windows CE).

Podsumowanie

  • SAAS – ASP. Kilka lat temu firmy proponowały udostępnianie aplikacji w modelu ASP (Application Service Provisioning). Podstawowa różnica pomiędzy SaaS a ASP polega na tym, że w przypadku pierwszego z nich zakłada się, iż obsługa wielu klientów, korzystających z różnych – odpowiednio zabezpieczonych danych – następuje za pomocą systemu działającego na jednym serwerze. Każdy z klientów ma jednak dostęp do własnej, wydzielonej jego części. W przypadku ASP na każdego klienta przypadał zwykle osobny system. Różnicą między tymi dwoma modelami sprzedaży oprogramowania w formie usługi jest także skala działania firmy – SaaS, jak na razie, to rozwiązanie dla mniejszych firm; ASP – dla tych o większej skali działania. Duże przedsiębiorstwa decydują się zwykle na outsourcing całości lub części informatyki, łącznie z przekazaniem dostawcy pracowników własnych działów IT.
  • NOWOCZESNY PROGRAM MAGAZYNOWY. Rozwiązania przepływu informacji wspomagające procesy magazynowe wykorzystują komputery w ich realizacji. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie większego magazynu, którego zadaniem jest sprawna obsługa, stanowiąca podstawowy atrybut procesu logistycznego bez komputera. Zastosowanie PROGRAMU MAGAZYNOWEGO w gospodarce magazynowej przyśpiesza Operacje związane z wystawianiem dokumentów obrotu towarowego oraz usprawnia prace z przypisywaniem określonemu adresowi w przestrzeni składowej jednej palety (pojemnika).
  • INFORMATYCZNA OBSŁUGA FIRM POZNAŃ.
  • OBSŁUGA INFORMATYCZNA POZNAŃ.
  • OUTSOURCING INFORMATYCZNY POZNAŃ.
  • Cloud ComputingPrzedstawiciele firm IT, analitycy, dziennikarze coraz częściej mówią i piszą o cloud computing. Trudno jest jednak zrozumieć, co oznacza, bo nie istnieje jednoznaczna jego definicja.W branży IT toczy się nieustanny wyścig na idee, wizje i innowacje. Zanim dowiemy się o początku jednej epoki i zmierzchu innej, dostawcy technologii informatycznych – posługując się bliżej nieznanymi sloganami, jak ostatnio właśnie cloud computing – już pukają do drzwi z najnowszą i gotową ofertą spełniającą wymagania kolejnej, nowej ery.
  • Czasami trudno za tym nadążyć, a życia nie ułatwia fakt, że oferta dostawców bywa w gruncie rzeczy bardzo podobna. SOA, Green IT czy Web 2.0 – chyba każdy dziś zna znaczenie tych terminów, choć na początku bywało, że ile firm, tyle definicji. Podobnych słów, kluczy, sloganów było i jest dziesiątki, odmienianych przez wszelkie możliwe przypadki. Lektura amerykańskiej prasy informatycznej i technologicznych kolumn tytułów ekonomicznych może nasunąć wniosek, że najbardziej gorącym tematem jest obecnie technologia określana jako cloud computing. Dostawcy ogłaszają jej nadejście, analitycy radzą, jak wykorzystać w biznesie, a dziennikarze i autorzy blogów starają się wyjaśnić i zdemaskować marketingowy żargon.
  • Nieuchronnie zbliża się dzień, w którym zarząd przedsiębiorstwa zwróci się do działu IT z pytaniem o cloud computing i korzyści dla firmy, które może przynieść zastosowanie tej technologii. Warto więc wiedzieć, czy cloud computing to zupełnie coś nowego, czy też – jak to często się zdarza – tylko nowe opakowanie starej koncepcji? Termin cloud budzi oczywiste skojarzenia z Internetem prezentowanym na większości schematów jako chmura. Jednak po połączeniu z computing obraz nie wydaje się już czysty, niczym bezchmurne niebo, bowiem każdy na ten temat ma swoje własne zdanie.Kiedy na temat cloud computing głos zabierają przedstawiciele, takich firm jak Salesforce.com, mówią przede wszystkim o aplikacjach udostępnianych przez Internet (cloud), a nie tradycyjnych rozwiązaniach wymagających zakupu i instalacji oprogramowania z pełną licencją.
  • Oznacza to, że chodzi im po prostu o model usługowy, określany również jako SaaS (Software-as-a-Service) lub oprogramowanie udostępniane na życzenie – on demand. Salesforce.com idzie jednak o krok dalej. Opracowana przez tę firmę nowa platforma Force.com, dostępna oczywiście na żądanie w modelu nazwanym platform as a service, umożliwia tworzenie i dystrybucję aplikacji. Swoją wizję ma również Google, które własne centra danych otwiera na potrzeby gigantycznych obliczeń innych firm. Cloud computing według Google, to setki komputerów PC i serwerów z wielordzeniowymi procesorami połączone siecią o wysokiej przepustowości. Podobny pomysł pod oczywiście „niebieską” nazwą Blue Cloud ma również IBM. Firma zdecydowała się na udostępnianie potężnej mocy obliczeniowej za pośrednictwem Internetu firmom, które mają duże, ale nie stałe wymagania na przetwarzanie danych lub inne obliczenia. Według Amazon.com, cloud computing to usługa Elastic Compute Cloud (EC2). Ten znany potentat handlu elektronicznego dysponuje ogromną infrastrukturą informatyczną, której moc obliczeniowa nie jest w pełni wykorzystywana na jego własne potrzeby, więc firma postanowiła dodatkowo zarobić oferując ją zewnętrznym klientom.
  • Oprogramowanie jako usługa. Jak widać, cloud computing nie jest jakąś zupełnie nową technologią, a raczej nowym modelem biznesowym. Na przykład oprogramowanie w modelu SaaS jest dostępne od dłuższego czasu. Ale wraz ze wzrostem dostępności sieci o wysokiej przepustowości i popularyzacją technologii wirtualizacyjnych, które umożliwiają elastyczne skalowanie i izolowanie fragmentów zasobów, firmy dysponujące rozbudowaną infrastrukturą IT starają się wykorzystać ją wprowadzając nowe modele biznesowe. Nie tylko korzystanie z hostowanych aplikacji, ale możliwość opracowania własnych aplikacji i uruchamiania ich na udostępnionej infrastrukturze – skalowalnej od ręki w zależności od zapotrzebowania i płatnej zgodnie z poziomem zużytej mocy – to kolejny krok w rozwoju technologii informatycznych, jak wierzą niektórzy dostawcy i analitycy.
  • Czy można jednak mieć pewność, że zainteresowanie tego typu usługami będzie na tyle duże, aby dostawcy cloud computing zaczęli czerpać korzyści z ekonomii skali biznesu? Odpowiedź analityków Gartner Group jest pozytywna. Nadchodzi trzecia – po mechanizacji i elektryfikacji – rewolucja przemysłowa określana jako industrializacja IT, co oznacza upowszechnienie i umasowienie technologii informatycznych. W najbliższym czasie przyspieszeniu ulegnie proces przechodzenia od zakupów i samodzielnej budowy zasobów IT do nabywania ich w postaci odpowiednio dopasowanych usług, które nie wymagają ponoszenia kosztów inwestycyjnych związanych z koniecznością tworzenia, dostrajania i utrzymywania własnej infrastruktury. Gartner szacuje, że w skali światowej przedsiębiorstwa przeznaczyły na ten

Więcej do odkrycia

wydawanie palet za pomocą oprogramowania magazynowego

Spis palety

Studio PWS.net umożliwia precyzyjne zarządzanie spisem stron palet, zapewniając użytkownikom pełną kontrolę nad lokalizacjami i stanem towarów. Dzięki integracji z systemem WMS, aplikacja pozwala na bieżące monitorowanie informacji o paletach,

SoftwareStudio

SoftwareStudio

SoftwareStudio to wiodąca firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych, które odpowiadają na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw. Firma oferuje szeroki wachlarz oprogramowania, w tym systemy do zarządzania magazynem, gospodarki paletowej,

Instrukcja oprogramowania SoftwareStudio

Instrukcja oprogramowania Poznanie strony „Instrukcja oprogramowania” firmy SoftwareStudio jest istotne z kilku powodów, które przyczyniają się do efektywnego wykorzystania naszych rozwiązań oraz wsparcia dla użytkowników. Oto kluczowe powody, dla których

Awizacje dostaw do magazynu

Awizacje dostaw do magazynu

Jak system YMS wspiera awizację dostaw do magazynu? System YMS (Yard Management System) odgrywa kluczową rolę w awizacji dostaw do magazynów, oferując zaawansowane narzędzia do zarządzania operacjami związanymi z przyjęciem

Awizacja

Awizacja

Jak awizacja transportu wpływa na proces dostaw? Awizacja transportu, czyli potwierdzenie przez nadawcę terminu dostawy, w tym dnia i godziny, ma kluczowe znaczenie dla efektywności procesów logistycznych.

Kontrola handlowców

Tymczasem kontrola handlowców ułatwia pracę spedytorów. Ponieważ posiadamy interfejs webowy, aplikacja CRM.net jest niezwykle intuicyjna.

Czy chcesz zwiększyć swój biznes?

napisz do nas i pozostań w kontakcie