• Aplikacja dla handlowców
  Czy aplikacja dla handlowców można używać na smartfonach? Programiści SoftwareStudio dokładają starań, aby program CRM.net nie był tuzinkowy.
 • Aplikacja dla przedstawicieli handlowych
  Aplikacja dla przedstawicieli handlowych dba o to, aby nikt nie zapomniał o ważnym spotkaniu. Zastosowanie rozwiązań przeglądarkowych pozwala na zaproponowanie użytkownikom oprogramowania CRM.net z intuicyjnym w użyciu interfejsem. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, masz dostęp do kalendarza, ponieważ cały program CRM dostępny jest w modelu SaaS. Używasz go z poziomu przeglądarki internetowej oraz na urządzeniach mobilnych Android czy Apple.
 • Aplikacje dla handlowców
  System CRM w modelu SaaS gwarantuje stały dostęp do danych wraz z możliwością ich bieżącego uaktualniania. Na dodatek aplikacje dla handlowców podnosi bezpieczeństwo ruchu pojazdów na placu manewrowym i dokach magazynowych. Napisz do nas, na wypadek, gdybyś potrzebował aplikacji CRM.net!
 • CRM dla handlowców
  Funkcją oprogramowania CRM dla handlowców jest również przygotowywanie i generowanie raportów. To korzyść szczególnie dla kierowników i zarządu, ponieważ zdecydowanie skraca czas, potrzebny na ocenę pracy działu handlowego. Skuteczna analiza aktywności Twoich pracowników jest możliwa dzięki raportom. Dlaczego crm dla handlowców może rozwiązać problemy? Przede wszystkim CRM dla handlowców wymaga, abyś wdrożył aplikacje CRM.net.
 • CRM SaaS
  Aplikacja zainstalowana jest na serwerach dostawcy oprogramowania. Użytkownik ma dostęp do usługi poprzez przeglądarkę Internetową. Możesz przy pomocy crm saas usprawniać pracę magazynu i przewoźników. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej bazy danych i platformy Microsoft, CRM SaaS idealnie nadaje się do wdrożenia w firmach wielooddziałowych.
 • CRM z opcją rozbudowy
  Kto potrzebuje crm z opcją rozbudowy ? Licencjonowanie oprogramowania SoftwareStudio jest elastyczne. Oferujemy swoim klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania. Prosty CRM dla handlowca umożliwia zapisywanie każdej rozmowy czy spotkania z Twoimi klientami.
 • Grupowanie informacji CRM
  Funkcja grupowania pozwala na przedstawienie danych wyświetlanych w tabeli pogrupowanych wg warunku (wybranej kolumny). W tym celu możesz wykorzystać grupowanie informacji CRM dostępne w swojej platformie.
 • Kontrola handlowców
  Tymczasem kontrola handlowców ułatwia pracę spedytorów. Ponieważ posiadamy interfejs webowy, aplikacja CRM.net jest niezwykle intuicyjna.
 • Oprogramowanie dla handlowców od SoftwareStudio
  Każdy handlowiec potrzebuje dobrego narzędzia, które będzie mu pomagało w zapisywaniu danych i kontrolowaniu czasu pracy, a także mierzeniu własnych wyników. Niemożliwe jest utrzymanie porządku wszystkich zgromadzonych informacji wyłącznie poprzez notatki papierowe. Ponadto trudne jest przesyłanie przełożonemu wszystkich wiadomości w wygodnej formie. Dlatego tak ważne jest oprogramowanie dla handlowców.
 • Program do optymalizacji pracy handlowca
  Znamy 10 powodów, dla których warto wdrożyć program do optymalizacji pracy handlowca ! Tak czy inaczej z naszego oprogramowania można korzystać non stop. Ponieważ aplikacja CRM.net dostępna jest on-line. Dlatego też wybierając program do optymalizacji pracy handlowca, zwróć uwagę, czy możliwa jest praca mobilna. Aplikacja pozwoli na pracę dokładnie w taki sposób, jakby handlowiec był w siedzibie firmy.
 • Program do raportowania CRM
  Planowanie pracy jest funkcją, jakiej zabraknąć nie może. Dlatego program do raportowania CRM oznacza możliwość planowania pracy. Podczas spotkania z klientem handlowiec ustala, kiedy następnym razem się skontaktują, kiedy zadzwoni lub wyśle mail z ofertą. Opcja planowania przypomni w odpowiedniej chwili o zadaniu do wykonania.
 • Program do raportowania CRM
  Planowanie pracy jest funkcją, jakiej zabraknąć nie może. Dlatego program do raportowania CRM oznacza możliwość planowania pracy. Zresztą program do raportowania crm to rozwiązanie które dostępne jest w modelu abonamentowym. Nasza platforma pozwala dostarczyć oprogramowanie, które może być na etapie wdrożenia dowolnie spersonalizowane. Dlatego CRM.net będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy.
 • Raporty pracy handlowców
  Dzięki systemowi wspomagającemu zarządzanie relacjami z klientami CRM w rękach firmy pozostaje coś więcej niż tylko garść suchych dat i dokumentów sprzedażowych. Co znaczy raporty pracy handlowców ? raporty pracy handlowców takie rozwiązanie oferuje SoftwareStudio.
 • Raporty tworzone na zamówienie
  Realizowanie projektów przez działy IT przedsiębiorstw w zakresie wdrażania platformy raportowej typu Business Intelligence, pozwalające na standaryzację i zmniejszenie kosztów dostarczania informacji dla użytkowników biznesowych. Użytkownicy uzyskują dostęp do raportów za pomocą przeglądarki internetowej wykorzystując albo wbudowane rozwiązanie Reporting Services albo za pośrednictwem aplikacji Studio Raporty.net. Domyślnie raporty są renderowane do formatu HTML, ale rozwiązanie udostępnia inne sposoby renderowania w wyniku czego raport będzie prezentowany w formacie PDF lub TIFF w celu wydrukowania go na drukarce. Wynik raportu można eksportować za pomocą formatów bazodanowych typu CVS lub XML. Innym podejściem jest udostępnianie raportów za pomocą aplikacji biznesowych, tak aby użytkownik bezpośrednio ze swojej aplikacji z którą pracuje na co dzień mógł uruchamiać raporty.