Zarządzanie oknami czasowymi opiera się na określeniu przedziałów czasowych dla konkretnego zlecenia.

Rozwiązanie zaproponowane przez firmę Software Studio zapewnia efektywniejszą współpracę wszystkich działów uczestniczących w łańcuchu dostaw.

Możliwe jest to dzięki logowaniu się dostawców oraz przewoźników do programu za pomocą przeglądarki internetowej, albo też telefonu komórkowego z systemem Android.

software studio

    SoftwareStudio

  • Awizowanie dostaw

    Awizowanie dostaw pozwala na zaplanowanie transportu na odpowiednią godzinę, usprawniając harmonogram czasu pracy magazynu. CMMS CRM Narzędzia Palety RMA SoftwareStudio WMS YMS YMSZarządzanie awizacjami oprogramowanieon 7 Czerwiec, 2019 by ss_administrator Zarządzanie awizacjami za pomocą platformy StudioSystem pozwala na rejestrowanie wizyt, kontrolowanie ich cel, czas oraz przebieg na terenie zakładu przemysłowego. Zarządzanie awizacjami – oprog…SoftwareStudioOprogramowanie Warehouse Management Systemon 3 Czerwiec, 2019 by ss_administrator Oprogramowanie Warehouse Management System.
  • oprogramowanie do zarządzania transportem

    Oprogramowanie do zarządzania transportem

    Planowanie i optymalizacja kosztów transportu to jedno z najważniejszych zadań, z którymi zmagają się największe firmy logistyczno-produkcyjne. Dlatego warto zainwestować w oprogramowanie do zarządzania transportem, które to zapewni lepszą obsługę firm transportowych oraz kierowców. Dzięki oprogramowaniu każdy transport na terenie zakładu jest rejestrowany. Oprogramowanie do zarządzania transportem wpływa na wzrost poziomu bezpieczeństwa na terenach.