Palety - ewidencja i rozliczanie

Palety - ewidencja i rozliczanie

Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet


Gospodarka paletami w wielu przedsiębiorstwach realizowana jest ze stratami wynikającymi z braku systemu obrotu paletami typu EURO, z którego ubywają dobre palety, a zastępowane są podróbkami nie spełniającymi standardowych wymagań. Stwarza to konieczność zakupu nowych palet EURO, których ceny systematycznie rosną. Sama ewidencja ilościowa palet pozwala kontrolować rozrachunki z kontrahentami na poziomie sztuk, ale nie potrafi zapewnić kontroli wartościowej.

Wdrożenie programu Studio Magazyn WMS.net wraz z modułem do zarządzania paletami pozwala kierownictwu magazynu na lepszą kontrolę i weryfikację obrotu paletami. każde przyjęcie i wydanie palet do magazynu jest poteirdzxane nie tylko ilościową informacją dotycząca palet, ale także określeniem rodzaju i ich jakości. Palety standardoow są zaklasyfikowane do jednej z trzech grup jakościowych:

  • nowe palety
  • używane w dobrym stanie
  • używane w złym stanie

;

;

<


SYSTEM WMS PREZENTACJA 2

System WMS prezentacja oprogramowania wykonwyana jest za pomocą strony Internetowej oraz zaintsalowanej aplikacji na skanerach Android.Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet. System WMS prezentacja oprogramowania wykonwyana jest za pomocą strony Internetowej oraz zaintsalowanej aplikacji na skanerach Android..

NARZĘDZIA RFID

Oznkowanie narzędzi za pomocą chipów lub etykiet zbliżeniowych RFID. Oznakowanie dla narzędzi do pracy w ciężkich warunkach. Są znacznie bardziej wytrzymałe niż tradycyjne kody kreskowe.Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet.

WYDANIE RW 2

Wydanie wewnętrzne RW oznacza wydanie z magazynu pozycji na własne potrzeby np. do produkcji, kompletacji, zużycia.Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet. Wydanie wewnętrzne RW oznacza wydanie z magazynu pozycji na własne potrzeby np. do produkcji, kompletacji, zużycia..

PROGRAM DO REJESTRACJI REKLAMACJI

Program do rejestracji reklamacji stworzony został do wsparcia obsługi zgłoszeń reklamacyjnych oraz monitorowania jakości produktów, procesów i obsługi posprzedażowej.Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet.

Palety w magazynie WMS

Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet

Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet

Polecamy: PALETY W MAGAZYNIE WMS


Magazyn palet

Palety - ewidencja i rozliczanie oprogramowanie dla magazynu palet

Operator logistyczny

Palety - ewidencja i rozliczanie operator logistyczny

Palety przemysłowe

Palety przemysłowe
Palety w magazynie WMS Palety przemysłowe ,(jednorazowe) 1200x1000mm,(1200x800mm) zwrotne, nieuszkodzone, koloru jasnego, suche, czyste (bez żadnych śladów olejów, farb, smarów, zabrudzeń technicznych np. cementu i innych) o udźwigu do 900 kg. /1500kg.

Palety uszkodzone

Palety uszkodzone
Palety w magazynie WMS Palety typu EUR (1200x800mm ) zwrotne, z niewielkimi uszkodzeniami mieszczącymi się w normach karty ECR, koloru szarego, o udźwigu do 1,5 tony , pochodzenia krajowego oraz europejskiego spełniające kryteria stanów użytkowanych palet ładunkowych.

Palety w magazynie

Palety w magazynie
Palety w magazynie WMS PALETY DB, EPAL, PALETY EUR (1200x800mm) najwyższej jakości, nieuszkodzone, cechowane, koloru jasnego, suche (bez żadnych śladów olejów, farb, smarów, zabrudzeń technicznych np. cementu i innych) o udźwigu do 1,5 tony. 100% pochodzenia europejskiego, spełniające kryteria stanów użytkowanych palet ładunkowych określonych w europejskiej normie UIC-435-4 oraz karty ECR.

Używane palety

Używane palety
Palety w magazynie WMS Palety EUR międzynarodowe gat. II (1200x800mm)zwrotne, nieuszkodzone, cechowane, koloru szarego, suche (bez żadnych śladów olejów, farb, smarów, zabrudzeń technicznych np. cementu i innych) o udźwigu do 1,5 tony. 100% pochodzenia europejskiego, spełniające kryteria stanów użytkowanych palet ładunkowych określonych w europejskiej normie UIC-435-4 oraz karty ECR.

palety w magazynie wms

instrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wms

Instrukcje

Dane kontaktowe

SoftwareStudio
SoftwareStudio Sp. z o.o.
60-349 Poznań, ul.Ostroroga 5

53 33 22 626


poznan@softwarestudio.com.pl
www.softwarestudio.com.pl