Palety - ewidencja i rozliczanie

Palety - ewidencja i rozliczanie

Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet


Gospodarka paletami w wielu przedsiębiorstwach realizowana jest ze stratami wynikającymi z braku systemu obrotu paletami typu EURO, z którego ubywają dobre palety, a zastępowane są podróbkami nie spełniającymi standardowych wymagań. Stwarza to konieczność zakupu nowych palet EURO, których ceny systematycznie rosną. Sama ewidencja ilościowa palet pozwala kontrolować rozrachunki z kontrahentami na poziomie sztuk, ale nie potrafi zapewnić kontroli wartościowej.

Wdrożenie programu Studio Magazyn WMS.net wraz z modułem do zarządzania paletami pozwala kierownictwu magazynu na lepszą kontrolę i weryfikację obrotu paletami. każde przyjęcie i wydanie palet do magazynu jest poteirdzxane nie tylko ilościową informacją dotycząca palet, ale także określeniem rodzaju i ich jakości. Palety standardoow są zaklasyfikowane do jednej z trzech grup jakościowych:

  • nowe palety
  • używane w dobrym stanie
  • używane w złym stanie

;

;

<


PROGRAMY MAGAZYNOWE ONLINE

Obrót towarowy w magazynie rejestrowany jest zawsze w powiązaniu z kartotekami towarowymi. Kartoteki pełnią podstawową rolę przy ewidencji magazynowej.Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet. Obrót towarowy w magazynie rejestrowany jest zawsze w powiązaniu z kartotekami towarowymi. Kartoteki pełnią podstawową rolę przy ewidencji magazynowej..

PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM 2

Program do zarządzania magazynem można uruchamiać na urządzeniach na systemie Android oraz za pomocą przeglądarki Internetowej: Chrome, FireFox, Safarii, Internet Explorer, Edge, Opera.Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet.

SYSTEM WMS PREZENTACJA

Prezentacja systemu WMS obejmuje podstawowe, najczęściej wykorzystywane funkcje oprogramowania.Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet. Prezentacja systemu WMS obejmuje podstawowe, najczęściej wykorzystywane funkcje oprogramowania..

OZNAKOWANIE REGAŁÓW W MAGAZYNIE

Oprogramowanie klasy WMS do sprawnego działania wymaga oznakowanie regałów w magazynie.Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet. Oprogramowanie klasy WMS do sprawnego działania wymaga oznakowanie regałów w magazynie..

Palety w magazynie WMS

Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet

Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet

Polecamy: PALETY W MAGAZYNIE WMS


Magazyn palet

Palety - ewidencja i rozliczanie oprogramowanie dla magazynu palet

Operator logistyczny

Palety - ewidencja i rozliczanie operator logistyczny

Palety przemysłowe

Palety przemysłowe
Palety w magazynie WMS Palety przemysłowe ,(jednorazowe) 1200x1000mm,(1200x800mm) zwrotne, nieuszkodzone, koloru jasnego, suche, czyste (bez żadnych śladów olejów, farb, smarów, zabrudzeń technicznych np. cementu i innych) o udźwigu do 900 kg. /1500kg.

Palety uszkodzone

Palety uszkodzone
Palety w magazynie WMS Palety typu EUR (1200x800mm ) zwrotne, z niewielkimi uszkodzeniami mieszczącymi się w normach karty ECR, koloru szarego, o udźwigu do 1,5 tony , pochodzenia krajowego oraz europejskiego spełniające kryteria stanów użytkowanych palet ładunkowych.

Palety w magazynie

Palety w magazynie
Palety w magazynie WMS PALETY DB, EPAL, PALETY EUR (1200x800mm) najwyższej jakości, nieuszkodzone, cechowane, koloru jasnego, suche (bez żadnych śladów olejów, farb, smarów, zabrudzeń technicznych np. cementu i innych) o udźwigu do 1,5 tony. 100% pochodzenia europejskiego, spełniające kryteria stanów użytkowanych palet ładunkowych określonych w europejskiej normie UIC-435-4 oraz karty ECR.

Używane palety

Używane palety
Palety w magazynie WMS Palety EUR międzynarodowe gat. II (1200x800mm)zwrotne, nieuszkodzone, cechowane, koloru szarego, suche (bez żadnych śladów olejów, farb, smarów, zabrudzeń technicznych np. cementu i innych) o udźwigu do 1,5 tony. 100% pochodzenia europejskiego, spełniające kryteria stanów użytkowanych palet ładunkowych określonych w europejskiej normie UIC-435-4 oraz karty ECR.

palety w magazynie wms

instrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wmsinstrukcja palety w magazynie wms

Instrukcje

Dane kontaktowe

SoftwareStudio
SoftwareStudio Sp. z o.o.
60-349 Poznań, ul.Ostroroga 5

53 33 22 626


poznan@softwarestudio.com.pl
www.softwarestudio.com.pl