Kalendarze

KalendarzeKalendarze

Kalendarze

Kalendarze

Kalendarze w programie crm.net mają za zadanie przedstawić graficznie spotkania handlowców z klientami.


Kalendarze w programie crm.net mają za zadanie przedstawić graficznie wizyty handlowców i ułatwić pracę. Podzielone zostały wg kategorii (statusów) na:

  • planowane wizyty
  • w trakcie realizacji
  • wykonane
  • rozliczone
  • wszystkie wizyty razem

Handlowiec ze poziomu swojego modułu ma dostęp wyłącznie do zarejestrowanych własnych wizyt, natomiast koordynator może przeglądać kalendarze dla wszytkich zarejestrowanych handlowców, dynamicznie włączając lub wyłączając ich z widoku kalendarza.

Kolory w kalendarzu odpowiadające poszczególnym handlowcom definiuje się z poziomu administratora przy zakładaniu listy użytkowników programu.

Dane w kalendarzu mogą być prezentowane w kilku układach dowolnie zmienianych przez użytkownika:

  • widok jednego dnia
  • widok tygodnia w układzie 5 dni roboczych lub pełen tydzień
  • widok miesiąca
  • widok danego roku

W trakcie pracy z kalendarzem można dowolnie zmieniać przedział czasowy. Wprowadzając zmiany dotyczące dat rozpoczęcia i zakończenia spotkania, statusu wizyty oraz zmieniając handlowca automatycznie zmieniane są dane w kalendarzach. Wprowadzając dane za dowolnie długi okres np. kilkudniowy automatycznie wprowadzamy taki zapis w kalendarzu przez dni zawarte w podanym przedziale.

<


OPROGRAMOWANIE MAGAZYN

Producent programów komputerowych oferuje oprogramowanie magazyn, które może być zintegrowane z systemem ERP w zakresie kartotek magazynowych oraz dokumentów magazynowych.Kalendarze w programie crm.net mają za zadanie przedstawić graficznie spotkania handlowców z klientami.

SYSTEMY INFORMATYCZNE W MAGAZYNIE 1642

Programy do magazynowania towarów działają na komputerach stacjonarnych, wózkach widłowych oraz przenośnych kolektorach danych.Kalendarze w programie crm.net mają za zadanie przedstawić graficznie spotkania handlowców z klientami.Programy do magazynowania towarów działają na komputerach stacjonarnych, wózkach widłowych oraz przenośnych kolektorach danych..

ZARZĄDZANIE REKLAMACJAMI

Zarządzanie reklamacjami za pomocą oprogramowania SoftwareStudio uporządkowuje procesu związane z obsługą zgłoszeń reklamacyjnych.Kalendarze w programie crm.net mają za zadanie przedstawić graficznie spotkania handlowców z klientami.Zarządzanie reklamacjami za pomocą oprogramowania SoftwareStudio uporządkowuje procesu związane z obsługą zgłoszeń reklamacyjnych..

APLIKACJA MOBILNA DLA HANDLOWCÓW

Aplikacja mobilna dla handlowców pozwala handlowcom rejestrować swoje wizyty u klientów. Do tego celu przygotowany został specjalny formularz - aplikacja dla handlowców, za pomocą którego handlowiec wprowadza informacje gdzie, kiedy i u kogo przebywał.

Kalendarze

Kalendarze w programie crm.net mają za zadanie przedstawić graficznie spotkania handlowców z klientami.

Kalendarze w programie crm.net mają za zadanie przedstawić graficznie spotkania handlowców z klientami.

Polecamy: KALENDARZE


Program dla handlowców

Kalendarze Program handlowcy

kalendarze

instrukcja kalendarzeinstrukcja kalendarze