Sortowanie

Sortowanie

Sortowanie uruchamiane jest przez kliknięcie na wybrane pole w wierszu etykiet kolumn


Sortowanie uruchamiane jest przez kliknięcie na wybrane pole w wierszu etykiet kolumn. Każde kolejne kliknięcie zmienia warunek sortowania.

Dostępne warunki sortowania:

- Sortowanie rosnące,

- Sortowanie malejące,

- Usunięcie warunku sortowania.<


TWORZENIE PROGRAMÓW NA ZAMÓWIENIE

SoftwareStudio Poznań oferuje tworzenie programów na zamówienie, a w szczególności programy Internetowe oraz aplikacje na telefon i tablet z systemem Android.Sortowanie uruchamiane jest przez kliknięcie na wybrane pole w wierszu etykiet kolumn. SoftwareStudio Poznań oferuje tworzenie programów na zamówienie, a w szczególności programy Internetowe oraz aplikacje na telefon i tablet z systemem Android..

PROGRAM DO AWIZACJI

Program do awizacji to rozwiązanie typu VSS (Vehicle Scheduler Solution), czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu. Moduł programu Awizacja Transportu umożliwia nam dopisanie nowego awizo oraz zawiera rejestry awiza w buforze i awiza zatwierdzone.

SYSTEM WMS

System wms to rozwiązanie dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych, które mają duże wymagania w zakresie sprawnej logistyki magazynowej.Sortowanie uruchamiane jest przez kliknięcie na wybrane pole w wierszu etykiet kolumn. System wms to rozwiązanie dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych, które mają duże wymagania w zakresie sprawnej logistyki magazynowej..

GOSPODARKA NARZĘDZIOWA

Oprogramowanie StudioSystem oferuje rozwiązanie do prowadzenia gospodarki narzędziowej - magazyn narzędzi, maszyn i urządzeń z uwzględnieniem ewidencji wypożyczeń. Wypożyczać można zarówno narzędzia pracownikom (wyposażenie pracowników w narzędzia pracy) jak i zewnętrznym kontrahentom.

Sortowanie CRM

Sortowanie uruchamiane jest przez kliknięcie na wybrane pole w wierszu etykiet kolumn

Sortowanie uruchamiane jest przez kliknięcie na wybrane pole w wierszu etykiet kolumn

Polecamy: SORTOWANIE CRM


Filtrowanie

Sortowanie Filtrowanie

sortowanie crm

instrukcja sortowanie crminstrukcja sortowanie crminstrukcja sortowanie crminstrukcja sortowanie crminstrukcja sortowanie crminstrukcja sortowanie crminstrukcja sortowanie crminstrukcja sortowanie crminstrukcja sortowanie crminstrukcja sortowanie crminstrukcja sortowanie crm