Kartoteki

KartotekiKartotekiKartotekiKartoteki

Kartoteki

Kartoteki

Kartoteki nadawców, adresatów i pracowników.

Kartoteki

Menu zawiera dwie kartoteki: kontrahentów i dłużników. Kartoteki są wykorzystywane przy dopisaniu sprawy (dokument z załączonymi skanami). Sposób dopisania kartoteki oraz modyfikacja są wykonywane w taki sam sposób w przypadku Nadawców, Adresatów i podobnie pracowników.br/>Nowa kartoteka jest dopisywana przez użycie polecenia DOPISZ. W polach wyświetlonego formularza należy wprowadzić informacje. Obowiązkowe pola to: NAZWA, KOD POCZTOWY, ULICA i MIEJSCOWOŚĆ. Dopisanie kartoteki bez zapisania pól obowiązkowych jest blokowane. Obowiązkowe pola zostają oznaczone gwiazdką.br/>Kartoteka jest zapisywana przez użycie polecenia ZAPISZ. O wykonaniu Operacji informuje wyświetlony komunikat. Kartoteki adresatów i nadawców są automatycznie numerowane. Numer kartoteki zawiera symbol szablonu numeracyjnego KON i numer kolejny. Numer wyświetlany jest w polu NUMER. Dane kartotek mogą być zmieniane w trybie modyfikacji tabelarycznej. Pole, które ma być modyfikowane należy edytować przez dwukrotne kliknięcie. Po zapisaniu zmiany należy zapisać modyfikacje przez kombinację klawiszy Shift Enter. W zestawieniach aktywna jest funkcja eksportu danych do różnych formatów np. Excel. Z poziomu kartotek można wyświetlić zestawienie dokumentów skojarzonych z daną kartoteką za pomocą funkcji DOKUMENTY.br/>


RAPORTY PRACY HANDLOWCA

Dzięki systemowi wspomagającemu zarządzanie relacjami z klientami CRM w rękach firmy pozostaje coś więcej niż tylko garść dat i dokumentów sprzedażowych. Jeśli system jest dobrze wdrożony a raporty pracy handlowca odpowiednio realizowane to system CRM potrafi zbierać w bazie danych wszelkie pozyskane informacje o kliencie i relacjach z nim.

AWIZACJA W TRANSPORCIE

Awizacja w transporcie wdrażana jest w przedsiębiorstwach, których priorytetem jest zapewnienie lepszej obsługi firm transportowych.Kartoteki nadawców, adresatów i pracowników.Awizacja w transporcie wdrażana jest w przedsiębiorstwach, których priorytetem jest zapewnienie lepszej obsługi firm transportowych..

SYSTEM DO MAGAZYNU

Bezpieczny i stabilny system do magazynu oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi lub przez Internet.Kartoteki nadawców, adresatów i pracowników.Bezpieczny i stabilny system do magazynu oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi lub przez Internet..

SYSTEMY KLASY WMS

Systemy klasy WMS pozwalają na realizację celów odmienną od tej jaka dostępna jest w systemach klasy ERP.Kartoteki nadawców, adresatów i pracowników.Systemy klasy WMS pozwalają na realizację celów odmienną od tej jaka dostępna jest w systemach klasy ERP..

Kartoteki

Kartoteki nadawców, adresatów i pracowników.

Kartoteki nadawców, adresatów i pracowników.

Polecamy: KARTOTEKI


Producent oprogramowania

Kartoteki Producent oprogramowania

Role i użytkownicy

Kartoteki role i użytkownicy programu

Aplikacja dla magazynów wysokiego składowania

Kartoteki Decyzje o doborze parametrów rozmieszczenia zapasów w strefie składowania na podstawie zmiennej rotacji danego towaru oraz aktualnie przechowywanych zapasach asortymentu automatycznie podejmuje system WMS. Aplikacja dla magazynów wysokiego składowania oferuje inną funkcjonalność niż standardowy księgowy program magazynowy. W firmach logistycznych pojawia się także potrzeba wyceny usług magazynowych w celu obciążenia klienta fakturą za takie usługi. Odpowiedzią na takie zapotrzebowania jest system klasy WMS obsługujący magazyn wysokiego składowania.

kartoteki

instrukcja kartotekiinstrukcja kartotekiinstrukcja kartotekiinstrukcja kartotekiinstrukcja kartotekiinstrukcja kartotekiinstrukcja kartotekiinstrukcja kartotekiinstrukcja kartotekiinstrukcja kartotekiinstrukcja kartoteki