Załączniki do sprawy

Załączniki do sprawy

Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.


Standardowa funkcja programu Studio Dokumenty .net (system DMS) przeznaczona jest do kopiowania dowolnych plików i kojarzenia ich z danym dokumentem.br>W przeciwieństwie do skanów, które standardowo powinny być zapisane w formacie pliku graficznego JPG, załącznikiem może być dowolny plik. Pliki zapisane w ten sposób na serwerze i skojarzone z dokumentami pozwalają na łatwe i szybkie udostępnianie ich wybranym osobom. Należy pamiętać, że ustawienia serwera mogą ograniczać wielkość plików transferowanych na serwer. W zależności od szybkości łącz należy przyjąć zasadę, że pojedynczy plik kopiowany jako załącznik powinien być wielkości do 5 MB.


PROGRAMY MAGAZYNOWE

Programy magazynowe można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android.Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.Programy magazynowe można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android..

NARZĘDZIA KOSZTY

Program wspiera rozliczanie kosztów eksploatacji narzędzi, maszyn i pojazdów.Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.Program wspiera rozliczanie kosztów eksploatacji narzędzi, maszyn i pojazdów..

PROGRAM WYPOŻYCZANIE NARZĘDZI

Programu w narzędziowni pozwala w przedsiębiorstwie do monitorowania wszelkiego rodzaju transakcji o charakterze wypożyczania narzędzi pracy.Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.Programu w narzędziowni pozwala w przedsiębiorstwie do monitorowania wszelkiego rodzaju transakcji o charakterze wypożyczania narzędzi pracy..

SYSTEM DO MAGAZYNU

Bezpieczny i stabilny system do magazynu oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi lub przez Internet.Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.Bezpieczny i stabilny system do magazynu oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi lub przez Internet..

Załączniki do sprawy

Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.

Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.

Polecamy: ZAŁĄCZNIKI DO SPRAWY


Skanowanie dokumentów

Załączniki do sprawy Skanowanie dokumentów

Oprogramowanie do narzędziowni

Załączniki do sprawy StudioSystem oferuje oprogramowanie narzędziowni, czyli rozwiązanie do prowadzenia gospodarki magazynowej narzędzi, maszyn i urządzeń z uwzględnieniem ewidencji wypożyczeń. Wypożyczać można zarówno narzędzia pracownikom (wyposażenie pracowników w narzędzia pracy). Narzędziownia to magazyn narzędzi, czyli miejsce na przechowywanie i wypożyczanie narzędzi, zwykle wraz ze wzrostem ilości narzędzi na stanie magazynu narzędzi pojawia się problem, jak tym zarządzać i kontrolować. Systemy zarządzania gospodarką narzędziową to rozwiązania do obsługi narzędziowni.

zalaczniki do sprawy

instrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawy