Załączniki do sprawy

Załączniki do sprawy

Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.


Standardowa funkcja programu Studio Dokumenty .net (system DMS) przeznaczona jest do kopiowania dowolnych plików i kojarzenia ich z danym dokumentem.br>W przeciwieństwie do skanów, które standardowo powinny być zapisane w formacie pliku graficznego JPG, załącznikiem może być dowolny plik. Pliki zapisane w ten sposób na serwerze i skojarzone z dokumentami pozwalają na łatwe i szybkie udostępnianie ich wybranym osobom. Należy pamiętać, że ustawienia serwera mogą ograniczać wielkość plików transferowanych na serwer. W zależności od szybkości łącz należy przyjąć zasadę, że pojedynczy plik kopiowany jako załącznik powinien być wielkości do 5 MB.


WMS SYSTEM 1018

Oprogramowanie magazynowe oferowane przez SoftwareStudio przeznaczone jest dla firm wymagających więcej niż zwykła gospodarka magazynowa.Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.Oprogramowanie magazynowe oferowane przez SoftwareStudio przeznaczone jest dla firm wymagających więcej niż zwykła gospodarka magazynowa..

NARZĘDZIA ODZIEŻ

Program do ewidencji odzieży roboczej i środków ochorny osobistej BHP.Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.Program do ewidencji odzieży roboczej i środków ochorny osobistej BHP..

PRODUCENT OPROGRAMOWANIA

SoftwareStudio to producent oprogramowania dostarczający rozwiązania biznesowe dla firm sektora logistyki magazynowej, firm produkcyjnych i handlowych.Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.

SYSTEM ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM WMS 1612

Jedną z uniwersalnych transakcji programu WMS jest kalendarz (scheduler).Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.Jedną z uniwersalnych transakcji programu WMS jest kalendarz (scheduler)..

Załączniki do sprawy

Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.

Standardowa funkcja pozwalająca dołączać dowolne pliki do danego dokumentu – stanowiące załączniki.

Polecamy: ZAŁĄCZNIKI DO SPRAWY


Skanowanie dokumentów

Załączniki do sprawy Skanowanie dokumentów

Oprogramowanie do narzędziowni

Załączniki do sprawy StudioSystem oferuje oprogramowanie narzędziowni, czyli rozwiązanie do prowadzenia gospodarki magazynowej narzędzi, maszyn i urządzeń z uwzględnieniem ewidencji wypożyczeń. Wypożyczać można zarówno narzędzia pracownikom (wyposażenie pracowników w narzędzia pracy). Narzędziownia to magazyn narzędzi, czyli miejsce na przechowywanie i wypożyczanie narzędzi, zwykle wraz ze wzrostem ilości narzędzi na stanie magazynu narzędzi pojawia się problem, jak tym zarządzać i kontrolować. Systemy zarządzania gospodarką narzędziową to rozwiązania do obsługi narzędziowni.

zalaczniki do sprawy

instrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawyinstrukcja załączniki do sprawy