Sprawy bieżące

Sprawy bieżące

Sprawy bieżące

Sprawy bieżące

Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.


Domyślnie każdy zarejestrowany dokument w systemie trafia do rejestru spraw bieżących i znajduje się w nim tak długo, aż nie zostanie przeniesiony do rejestru ARCHIWUM lub do rejestru SPRAW USUNIĘTYCH. Dokumenty oznaczone są specjalnym znacznikiem, który można zmienić za pomocą funkcji STAN - i w ten sposób przenieść dokument do innego rejestru.


SYSTEM MAGAZYNOWY

Nowoczesny system magazynowy obejmuje rozwiązania działające nie tylko bezpośrednio w magazynie, ale dostarcza informacji przez Internet wszystkim współpracującym kontrahentom.Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.

SYSTEM WMS PREZENTACJA

Prezentacja systemu WMS obejmuje podstawowe, najczęściej wykorzystywane funkcje oprogramowania.Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.Prezentacja systemu WMS obejmuje podstawowe, najczęściej wykorzystywane funkcje oprogramowania..

APLIKACJA DLA MAGAZYNÓW WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Aplikacja dla magazynów wysokiego składowania oferuje inną funkcjonalność niż standardowy księgowy program magazynowy.Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.Aplikacja dla magazynów wysokiego składowania oferuje inną funkcjonalność niż standardowy księgowy program magazynowy..

SYSTEMY INFORMATYCZNE W MAGAZYNIE 1642

Programy do magazynowania towarów działają na komputerach stacjonarnych, wózkach widłowych oraz przenośnych kolektorach danych.Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.Programy do magazynowania towarów działają na komputerach stacjonarnych, wózkach widłowych oraz przenośnych kolektorach danych..

Sprawy bieżące

Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.

Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.

Polecamy: SPRAWY BIEŻĄCE


Integracja systemów informatycznych

Sprawy bieżące Integracja systemów informatycznych

Program do obsługi reklamacji

Sprawy bieżące Wdrożenie systemu informatycznego opartego o program do obsługi reklamacji wspomaga jeden z kluczowych elementów budowania zaufania klientów do firmy, jakim jest system obsługi reklamacji i serwisu, a w efekcie pozwala zarządzać reklamacjami. Program do rejestracji reklamacji stworzony został do wsparcia obsługi zgłoszeń reklamacyjnych oraz monitorowania jakości produktów, procesów i obsługi posprzedażowej. Wprowadzenie dokumentów reklamacyjnych do bazy systemu RMA za pomocą systemu Reklamacje.net formalizuje i usprawnia obieg dokumentów, przez co zarządzanie reklamacjami staje się łatwiejsze. Wdrożenie systemu informatycznego opartego o program do reklamacji wspomaga jeden z kluczowych elementów budowania zaufania klientów do firmy, jakim jest system obsługi reklamacji i serwisu, a w efekcie pozwala zarządzać reklamacjami.

sprawy biezace

instrukcja sprawy bieżące