Sprawy bieżące

Sprawy bieżące

Sprawy bieżące

Sprawy bieżące

Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.


Domyślnie każdy zarejestrowany dokument w systemie trafia do rejestru spraw bieżących i znajduje się w nim tak długo, aż nie zostanie przeniesiony do rejestru ARCHIWUM lub do rejestru SPRAW USUNIĘTYCH. Dokumenty oznaczone są specjalnym znacznikiem, który można zmienić za pomocą funkcji STAN - i w ten sposób przenieść dokument do innego rejestru.


MAGAZYN W CHMURZE

Magazyn w chmurze działa w środowisku wirtualnym, np. VMWare i udostępniany jest użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu.Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.Magazyn w chmurze działa w środowisku wirtualnym, np. VMWare i udostępniany jest użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu..

PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM 2

Program do zarządzania magazynem można uruchamiać na urządzeniach na systemie Android oraz za pomocą przeglądarki Internetowej: Chrome, FireFox, Safarii, Internet Explorer, Edge, Opera.Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.

PLANOWANIE AWIZACJI

O wdrożeniu systemu planowanie awizacji warto pomyśleć w momencie wzmożonej ilości operacji związanej z dostawami i odbiorami z magazynów.Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.O wdrożeniu systemu planowanie awizacji warto pomyśleć w momencie wzmożonej ilości operacji związanej z dostawami i odbiorami z magazynów..

REKLAMACJE ONLINE

Oprogramowanie ułatwiające proces reklamacji takie jak Studio Reklamacje.net to nowoczesne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w dużych i średnich firmach, rejestrujących nawet kilka tysięcy dokumentów reklamacyjnych dziennie.

Sprawy bieżące

Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.

Rejestr Spraw Bieżacych Udostępnia dokumenty oznaczone jako w trakcie pracy.

Polecamy: SPRAWY BIEŻĄCE


Integracja systemów informatycznych

Sprawy bieżące Integracja systemów informatycznych

Program do obsługi reklamacji

Sprawy bieżące Wdrożenie systemu informatycznego opartego o program do obsługi reklamacji wspomaga jeden z kluczowych elementów budowania zaufania klientów do firmy, jakim jest system obsługi reklamacji i serwisu, a w efekcie pozwala zarządzać reklamacjami. Program do rejestracji reklamacji stworzony został do wsparcia obsługi zgłoszeń reklamacyjnych oraz monitorowania jakości produktów, procesów i obsługi posprzedażowej. Wprowadzenie dokumentów reklamacyjnych do bazy systemu RMA za pomocą systemu Reklamacje.net formalizuje i usprawnia obieg dokumentów, przez co zarządzanie reklamacjami staje się łatwiejsze. Wdrożenie systemu informatycznego opartego o program do reklamacji wspomaga jeden z kluczowych elementów budowania zaufania klientów do firmy, jakim jest system obsługi reklamacji i serwisu, a w efekcie pozwala zarządzać reklamacjami.

sprawy biezace

instrukcja sprawy bieżące