Archiwum dokumentów

Archiwum dokumentówArchiwum dokumentówArchiwum dokumentów

Archiwum dokumentów

Archiwum dokumentów

Menu wyświetla zestawienie dokumentów przeniesionych do archiwum.


Menu wyświetla zestawienie dokumentów przeniesionych do archiwum - jest to wydzielona z bazy grupa dokumentów oznaczonych specjalnym identyfikatorem. Dokumenty grupowane są według numeru sprawy. W lewym oknie wyświetlane jest zestawienie spraw, w prawym – szczegóły wybranej, zaznaczonej przez kliknięcie sprawy. Sprawy zaznaczone są kolorem żółtym. W menu aktywna jest funkcja filtrowania dla pól wyświetlonych w zestawieniu. Uwaga: dokumenty oznaczone jako usunięte nie są fizycznie kasowe, ale oznaczane specjalnym statusem oznaczającym sprawy i dokumenty w danym momencie jako nieważne W menu aktywna jest funkcja usuwania spraw – polecenie USUŃ. Usuwane są pojedyncze zapisy – załączniki do spraw lub sprawy - które nie są fizycznie usuwane, jedynie są "przenoszone" do rejestru spraw usuniętych.


PROGRAM DO AWIZACJI AUT

Sekcja Transport dla magazynu (program do awizacji aut) pozwala nam na bezpośrednie dopisanie transportu do wybranego magazynu, wybranej rampy i wybranej godzinie.Menu wyświetla zestawienie dokumentów przeniesionych do archiwum. . Sekcja Transport dla magazynu (program do awizacji aut) pozwala nam na bezpośrednie dopisanie transportu do wybranego magazynu, wybranej rampy i wybranej godzinie..

WMS PROGRAM MAGAZYNOWY 2

Prosta obsługa WMS program magazynowy jest możliwa dzięki temu, że jest to aplikacja webowa, dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Program można więc uruchomić na dowolnym komputerze bądź urządzeniu mobilnym – zarówno w sieci lokalnej jak i przez Internet.

SYSTEM WMS PREZENTACJA

Prezentacja systemu WMS obejmuje podstawowe, najczęściej wykorzystywane funkcje oprogramowania.Menu wyświetla zestawienie dokumentów przeniesionych do archiwum. . Prezentacja systemu WMS obejmuje podstawowe, najczęściej wykorzystywane funkcje oprogramowania..

SKŁADOWANIE

WMS program magazynowy skutecznie pomaga kierownikowi magazynu w podziale prac w magazynie.Menu wyświetla zestawienie dokumentów przeniesionych do archiwum. . WMS program magazynowy skutecznie pomaga kierownikowi magazynu w podziale prac w magazynie..

Archiwum dokumentów

Menu wyświetla zestawienie dokumentów przeniesionych do archiwum.

Menu wyświetla zestawienie dokumentów przeniesionych do archiwum.

Polecamy: ARCHIWUM DOKUMENTÓW


Programy na zamówienie

Archiwum dokumentów Programy na zamówienie

System do zarządzania magazynem

Archiwum dokumentów Bezpieczny i stabilny system do zarządzania magazynem oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi lub przez Internet. Nowoczesny system magazynowy obejmuje rozwiązania działające nie tylko bezpośrednio w magazynie, ale dostarcza informacji przez Internet wszystkim współpracującym kontrahentom. Sieci handlowe potrzebują mieć szybki i pewny dostęp do informacji o dostępnych stanach magazynowych, a to zapewnić może zintegrowany system magazynowy online.

archiwum dokumentow

instrukcja archiwum dokumentówinstrukcja archiwum dokumentówinstrukcja archiwum dokumentówinstrukcja archiwum dokumentówinstrukcja archiwum dokumentów