Archiwum dokumentów

Archiwum dokumentówArchiwum dokumentówArchiwum dokumentów

Archiwum dokumentów

Archiwum dokumentów

Menu wyświetla zestawienie dokumentów przeniesionych do archiwum.


Menu wyświetla zestawienie dokumentów przeniesionych do archiwum - jest to wydzielona z bazy grupa dokumentów oznaczonych specjalnym identyfikatorem. Dokumenty grupowane są według numeru sprawy. W lewym oknie wyświetlane jest zestawienie spraw, w prawym – szczegóły wybranej, zaznaczonej przez kliknięcie sprawy. Sprawy zaznaczone są kolorem żółtym. W menu aktywna jest funkcja filtrowania dla pól wyświetlonych w zestawieniu. Uwaga: dokumenty oznaczone jako usunięte nie są fizycznie kasowe, ale oznaczane specjalnym statusem oznaczającym sprawy i dokumenty w danym momencie jako nieważne W menu aktywna jest funkcja usuwania spraw – polecenie USUŃ. Usuwane są pojedyncze zapisy – załączniki do spraw lub sprawy - które nie są fizycznie usuwane, jedynie są "przenoszone" do rejestru spraw usuniętych.


PROGRAMY DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM

Program do zarządzania magazynem skutecznie wspiera kierownika magazynu w podziale prac w magazynie.Menu wyświetla zestawienie dokumentów przeniesionych do archiwum. . Program do zarządzania magazynem skutecznie wspiera kierownika magazynu w podziale prac w magazynie..

SYSTEMY MAGAZYNOWE NA ZAMÓWIENIE

Rozważamy wdrożenie rozwiązań typu systemy magazynowe na zamówienie w sytuacji, gdy standardowe dostępne na rynku aplikacje nie zdają egzaminu. Najczęściej nie posiadają odpowiedniej funkcjonalności wymaganej w danej organizacji.

PROGRAM CRM

Oferowany przez SoftwareStudio program CRM pozwala handlowcom rejestrować swoje wizyty u klientów. Do tego celu przygotowany został specjalny formularz - aplikacja dla handlowców, za pomocą którego handlowiec wprowadza informacje gdzie, kiedy i u kogo przebywał.

REKLAMACJE ONLINE

Oprogramowanie ułatwiające proces reklamacji takie jak Studio Reklamacje.net to nowoczesne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w dużych i średnich firmach, rejestrujących nawet kilka tysięcy dokumentów reklamacyjnych dziennie.

Archiwum dokumentów

Menu wyświetla zestawienie dokumentów przeniesionych do archiwum.

Menu wyświetla zestawienie dokumentów przeniesionych do archiwum.

Polecamy: ARCHIWUM DOKUMENTÓW


Programy na zamówienie

Archiwum dokumentów Programy na zamówienie

System do zarządzania magazynem

Archiwum dokumentów Bezpieczny i stabilny system do zarządzania magazynem oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi lub przez Internet. Nowoczesny system magazynowy obejmuje rozwiązania działające nie tylko bezpośrednio w magazynie, ale dostarcza informacji przez Internet wszystkim współpracującym kontrahentom. Sieci handlowe potrzebują mieć szybki i pewny dostęp do informacji o dostępnych stanach magazynowych, a to zapewnić może zintegrowany system magazynowy online.

archiwum dokumentow

instrukcja archiwum dokumentówinstrukcja archiwum dokumentówinstrukcja archiwum dokumentówinstrukcja archiwum dokumentówinstrukcja archiwum dokumentów