Komentarze i notatki

Komentarze i notatki

Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy


Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypisać dowolną ilość komentarzy przez różnych pracowników. Standardowa funkcja pozwalająca przeglądać listę uwag i komentarzy do wybranej pozycji z tabeli. Wyświetla się okno z listą uwag i komentarzy, z możliwością edycji i dopisywania nowych. Wyświetlona tabelka pozwala oznaczyć czy dany komentarz - notatka - jest aktywna, przypisać 5 znakowy kod oddziału (MPK - miejsce powstawania kosztów) wprowadzić tekst komentarza za pomocą skalowalnego okna - treść dowolnej długości. Po zapisaniu takiej notatki automatycznie program zapisuje informacje KTO i KIEDY dokonał takiego zapisu. Zapisane informacje - notatki można edytować w zależności od poziomu uprawnień.


NARZĘDZIOWNIA PROGRAM

StudioSystem oferuje rozwiązanie dla narzędziownia program, który wykorzystasz w magazynie narzędzi.Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy. StudioSystem oferuje rozwiązanie dla narzędziownia program, który wykorzystasz w magazynie narzędzi..

PROFESJONALNE USŁUGI INFORMATYCZNE POZNAŃ

SoftwareStudio Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania oraz dostawcą rozwiązań w chmurze prywatnej działającej na platformie VMware oferujemy profesjonalne usługi informatyczne poznań.Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy.

SYSTEM AWIZACJI TRANSPORTU

Zastosowanie programu system awizacji transportu przez przedsiębiorstwa zapewnienia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych oraz przyczynia się do ograniczania wąskich gardeł związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów.

PROGRAM DO REJESTRACJI REKLAMACJI

Program do rejestracji reklamacji stworzony został do wsparcia obsługi zgłoszeń reklamacyjnych oraz monitorowania jakości produktów, procesów i obsługi posprzedażowej.Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy. Program do rejestracji reklamacji stworzony został do wsparcia obsługi zgłoszeń reklamacyjnych oraz monitorowania jakości produktów, procesów i obsługi posprzedażowej..

Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzyKomentarze i notatki

Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy

Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy

Polecamy: KOMENTARZE I NOTATKI


Share Files

Komentarze i notatki Share Files

Aplikacje magazynowe

Komentarze i notatki Aplikacje magazynowe działać mogą w środowisku wirtualnym, np. VMWare i być udostępniane użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Bogatą funkcjonalność oprogramowania magazynowego uzupełniają standardowe funkcje platformy takie jak np. zapis danych do plików Excel, automatyczna wysyłka raportów oraz powiadomień droga mailową. Producent programów komputerowych oferuje oprogramowanie magazyn, które może być zintegrowane z systemem ERP w zakresie kartotek magazynowych oraz dokumentów magazynowych.

komentarze i notatki

instrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatki