Komentarze i notatki

Komentarze i notatki

Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy


Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypisać dowolną ilość komentarzy przez różnych pracowników. Standardowa funkcja pozwalająca przeglądać listę uwag i komentarzy do wybranej pozycji z tabeli. Wyświetla się okno z listą uwag i komentarzy, z możliwością edycji i dopisywania nowych. Wyświetlona tabelka pozwala oznaczyć czy dany komentarz - notatka - jest aktywna, przypisać 5 znakowy kod oddziału (MPK - miejsce powstawania kosztów) wprowadzić tekst komentarza za pomocą skalowalnego okna - treść dowolnej długości. Po zapisaniu takiej notatki automatycznie program zapisuje informacje KTO i KIEDY dokonał takiego zapisu. Zapisane informacje - notatki można edytować w zależności od poziomu uprawnień.


SYSTEM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM 1833

System do zarządzania magazynem nie może być tani. Koszt jego zakupu, wdrożenia i utrzymania powinien być adekwatny do funkcji jaką spełnia.Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy. System do zarządzania magazynem nie może być tani. Koszt jego zakupu, wdrożenia i utrzymania powinien być adekwatny do funkcji jaką spełnia..

PROGRAMY MAGAZYNOWE

Programy magazynowe można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android.Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy. Programy magazynowe można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android..

NARZĘDZIOWNIA TAGI RFID

Tagi RFID UHF Gen2 dalekiego zasięgu dostępne są w formie etykiet samoprzylepnych, plastikowych chipów, pastylek, opasek zaciskowych.Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy. Tagi RFID UHF Gen2 dalekiego zasięgu dostępne są w formie etykiet samoprzylepnych, plastikowych chipów, pastylek, opasek zaciskowych..

SYSTEM AWIZACYJNY

Awizacja dostaw umożliwia logowanie się dostawców lub przewoźników za pomocą przeglądarki internetowej (przez www) i rezerwację wolnego terminu w wybranym doku magazynu poprzez system awizacyjny.Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy.

Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzyKomentarze i notatki

Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy

Do każdego zarejestrowanego dokumentu można przypsiać dowolną ilość komentarzy

Polecamy: KOMENTARZE I NOTATKI


Share Files

Komentarze i notatki Share Files

Aplikacje magazynowe

Komentarze i notatki Aplikacje magazynowe działać mogą w środowisku wirtualnym, np. VMWare i być udostępniane użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Bogatą funkcjonalność oprogramowania magazynowego uzupełniają standardowe funkcje platformy takie jak np. zapis danych do plików Excel, automatyczna wysyłka raportów oraz powiadomień droga mailową. Producent programów komputerowych oferuje oprogramowanie magazyn, które może być zintegrowane z systemem ERP w zakresie kartotek magazynowych oraz dokumentów magazynowych.

komentarze i notatki

instrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatkiinstrukcja komentarze i notatki