Sortowanie dokumentów

Sortowanie dokumentów

Sortowanie uruchamiane jest przez kliknięcie na wybrane pole w wierszu etykiet kolumn


Sortowanie uruchamiane jest przez kliknięcie na wybrane pole w wierszu etykiet kolumn. Każde kolejne kliknięcie zmienia warunek sortowania.
Dostępne warunki sortowania:
- Sortowanie rosnące,
- Sortowanie malejące,
- Usunięcie warunku sortowania.<


SYSTEM CRM

System CRM firmy SoftwareStudio umożliwia handlowcom rejestrować spotkania z klientami i raportować efekty ich wizyt. Specjalny formularz www lub aplikacja Android służy do wprowadzania informacje gdzie, kiedy i u kogo przebywał, jakie poczynił ustalenia.

WMS PROGRAM MAGAZYNOWY

Nie kieruj się kryterium ceny, gdy wybierasz WMS program magazynowy. Cena jest ważna ale nie szukaj bezpłatnego programu do zarządzania magazynem, gdyż wówczas musisz iść na kompromis co do funkcjonalności.

ETYKIETA RFID

Etykieta RFID zapewnia duży zasięg i pewność odczytu oznakowanych narzędzi i wyposażenia.Sortowanie uruchamiane jest przez kliknięcie na wybrane pole w wierszu etykiet kolumn. Etykieta RFID zapewnia duży zasięg i pewność odczytu oznakowanych narzędzi i wyposażenia..

MAGAZYNY WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

W firmach logistycznych pojawia się także potrzeba wyceny usług magazynowych w celu obciążenia klienta fakturą za takie usługi. Odpowiedzią na takie zapotrzebowania jest system klasy WMS obsługujący magazyny wysokiego składowania.

Sortowanie pozycji w programie magazynowymSortowanie dokumentów

Sortowanie uruchamiane jest przez kliknięcie na wybrane pole w wierszu etykiet kolumn

sortowanie dokumentow

instrukcja sortowanie dokumentówinstrukcja sortowanie dokumentówinstrukcja sortowanie dokumentówinstrukcja sortowanie dokumentówinstrukcja sortowanie dokumentówinstrukcja sortowanie dokumentówinstrukcja sortowanie dokumentówinstrukcja sortowanie dokumentówinstrukcja sortowanie dokumentów