Grupowanie danych

Grupowanie danychGrupowanie danychGrupowanie danychGrupowanie danychGrupowanie danychGrupowanie danychGrupowanie danychGrupowanie danych

Grupowanie danych

Grupowanie danych

Funkcja grupowania pozwala na przedstawienie danych wyświetlanych w tabeli pogrupowanych wg warunku (wybranej kolumny).


Funkcja grupowania pozwala na przedstawienie danych wyświetlanych w tabeli pogrupowanych wg warunku (wybranej kolumny). W tym celu można:

  • Grupować za pomocą funkcji wybieranej z menu kontekstowego wyświetlanego za pomocą prawego przycisku myszki. Po zgrupowaniu możemy je usunąć wybierając opcje USUŃ
  • Mając włączone pole grupowania przenosząc kolumnę do grupowania W celu grupowania należy przeciągnąć kolumnę do panelu grupowania

Ponadto program pozwala grupować dane hierarchicznie w sposób zagniżdżony, czyli grupować wg kilku kolumn, wyświetlając dane na zasadzie od ogółu do szczegółu.

<


WMS PROGRAM

WMS program możesz wybrać kierując się kryterium jakościowym lub cenowym. Jeżeli cena jest ważna to szukaj bezpłatnego programu do zarządzania magazynem, ale wówczas raczej musisz iść na kompromis co do funkcjonalności.

OZNAKOWANIE REGAŁÓW W MAGAZYNIE

Oprogramowanie klasy WMS do sprawnego działania wymaga oznakowanie regałów w magazynie.Funkcja grupowania pozwala na przedstawienie danych wyświetlanych w tabeli pogrupowanych wg warunku (wybranej kolumny).Oprogramowanie klasy WMS do sprawnego działania wymaga oznakowanie regałów w magazynie..

PROGRAMY NA ZAMÓWIENIE

SoftwareStudio to producent oprogramowania, który dostarcza rozwiązania biznesowe oraz programy na zamówienie.Funkcja grupowania pozwala na przedstawienie danych wyświetlanych w tabeli pogrupowanych wg warunku (wybranej kolumny).SoftwareStudio to producent oprogramowania, który dostarcza rozwiązania biznesowe oraz programy na zamówienie..

NARZĘDZIOWNIA MODUŁY 1

Prorgam w narzędziowni posiada moduł kartoteki pracowników, narzędzi, materiałów, środków trwałych, wyposażenia pracowników.Funkcja grupowania pozwala na przedstawienie danych wyświetlanych w tabeli pogrupowanych wg warunku (wybranej kolumny).Prorgam w narzędziowni posiada moduł kartoteki pracowników, narzędzi, materiałów, środków trwałych, wyposażenia pracowników..

Grupowanie danych

Funkcja grupowania pozwala na przedstawienie danych wyświetlanych w tabeli pogrupowanych wg warunku (wybranej kolumny).

Polecamy: GRUPOWANIE DANYCH


Służby utrzymania ruchu

Grupowanie danych Służby utrzymania ruchu

grupowanie danych

instrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danychinstrukcja grupowanie danych