Konfiguracja raportów

Konfiguracja raportów

Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.


Program magazynowy WMS.net dostarcza szereg standardowych raportów, które można opublikować na serwerze raportów SQL i udostęnić wybranym użytkownikom. W tym zakresie wykorzystujemy mechanizm reporting services bazy SQL server oraz szablony XML opisujące sam raport.

Szablony raportów (pliki rdl) można w dowolny sposób zaprojektować wykorzystując jako narzędzie Microsoft Report Builder i za jego pomocą ustawić raporty.

Gotowy raport (plik rdl) następnie należy opublikować na serwerze raportów SQL pod dowolną nazwą. Tak przygotowany raport można podłączyć do systemu magazynwoego dla danego użytkownika za pomocą standardowej funkcji Raporty. W ramach której administrator wybiera określony raport zainstalowany na serwezre SQL i Udostępnia go danemu użytkownikowi podając jego nazwę pod jaką będzie on widoczny dla użytkownika programu magazynowego.

<


SYSTEM DO AWIZACJI

System do awizacji oparty o platformę StudioSystem rejestruje wszystkie wizyty, kontroluje ich cel, czas i przebieg oraz koordynuje dostęp do zasobów (doków, parkingów, wag).Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.

EWIDENCJA NA MAGAZYNIE WEDŁUG NUMERÓW SERYJNYCH

Oprogramowanie dla magazynów wysokiego składowania oferuje funkcjonalność typu ewidencja na magazynie według numerów seryjnych (SN).Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.Oprogramowanie dla magazynów wysokiego składowania oferuje funkcjonalność typu ewidencja na magazynie według numerów seryjnych (SN)..

PLANOWANIE AWIZACJI

O wdrożeniu systemu planowanie awizacji warto pomyśleć w momencie wzmożonej ilości operacji związanej z dostawami i odbiorami z magazynów.Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.O wdrożeniu systemu planowanie awizacji warto pomyśleć w momencie wzmożonej ilości operacji związanej z dostawami i odbiorami z magazynów..

APLIKACJA DO AWIZOWANIA DOSTAW

Aplikacja do awizowania dostaw, czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów. System awizacji dostaw w magazynach wejściowych i wyjściowych pozwala na zewnętrzne awizacje firm (przewoźników/dostawców). Planowanie wizyt (awizacja) wspomaga optymalizację wykorzystania posiadanej infrastruktury (bram i doków) wraz z personelem.

Projektowanie raportów

Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.

Polecamy: PROJEKTOWANIE RAPORTÓW


Platforma raportowa

Konfiguracja raportów platforma raportowa

Zarządzanie raportami - Studio Raporty

Konfiguracja raportów studio raporty

projektowanie raportow

instrukcja projektowanie raportówinstrukcja projektowanie raportówinstrukcja projektowanie raportów

Instrukcje

Dane kontaktowe

SoftwareStudio
SoftwareStudio Sp. z o.o.
60-349 Poznań, ul.Ostroroga 5

53 33 22 626


poznan@softwarestudio.com.pl
www.softwarestudio.com.pl