Konfiguracja raportów

Konfiguracja raportów

Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.


Program magazynowy WMS.net dostarcza szereg standardowych raportów, które można opublikować na serwerze raportów SQL i udostęnić wybranym użytkownikom. W tym zakresie wykorzystujemy mechanizm reporting services bazy SQL server oraz szablony XML opisujące sam raport.

Szablony raportów (pliki rdl) można w dowolny sposób zaprojektować wykorzystując jako narzędzie Microsoft Report Builder i za jego pomocą ustawić raporty.

Gotowy raport (plik rdl) następnie należy opublikować na serwerze raportów SQL pod dowolną nazwą. Tak przygotowany raport można podłączyć do systemu magazynwoego dla danego użytkownika za pomocą standardowej funkcji Raporty. W ramach której administrator wybiera określony raport zainstalowany na serwezre SQL i Udostępnia go danemu użytkownikowi podając jego nazwę pod jaką będzie on widoczny dla użytkownika programu magazynowego.

<


SYSTEM WMS PREZENTACJA 2

System WMS prezentacja oprogramowania wykonwyana jest za pomocą strony Internetowej oraz zaintsalowanej aplikacji na skanerach Android.Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.System WMS prezentacja oprogramowania wykonwyana jest za pomocą strony Internetowej oraz zaintsalowanej aplikacji na skanerach Android..

NARZĘDZIA LEGALIZACJE

Program do wyposażenia kontrolno-pomiarowego – legalizacja i kalibracja przyrządów pomiarowych.Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.Program do wyposażenia kontrolno-pomiarowego – legalizacja i kalibracja przyrządów pomiarowych..

NARZĘDZIA INWENTARYZACJA

Program posiada moduł inwentaryzacji magazynu narzędzi, sprzętu, środków trwałych i wyposażenia.Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.Program posiada moduł inwentaryzacji magazynu narzędzi, sprzętu, środków trwałych i wyposażenia..

WYDANIE RW

Wydanie wewnętrzne RW to specjalny dokument magazynowy. Za jego pomocą dokumentuje się wszelkie czynności związane z wewnętrznym wydaniem towaru z magazynu.Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.

Projektowanie raportów

Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.

Polecamy: PROJEKTOWANIE RAPORTÓW


Platforma raportowa

Konfiguracja raportów platforma raportowa

Zarządzanie raportami - Studio Raporty

Konfiguracja raportów studio raporty

projektowanie raportow

instrukcja projektowanie raportówinstrukcja projektowanie raportówinstrukcja projektowanie raportów

Instrukcje

Dane kontaktowe

SoftwareStudio
SoftwareStudio Sp. z o.o.
60-349 Poznań, ul.Ostroroga 5

53 33 22 626


poznan@softwarestudio.com.pl
www.softwarestudio.com.pl