Konfiguracja raportów

Konfiguracja raportów

Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.


Program magazynowy WMS.net dostarcza szereg standardowych raportów, które można opublikować na serwerze raportów SQL i udostęnić wybranym użytkownikom. W tym zakresie wykorzystujemy mechanizm reporting services bazy SQL server oraz szablony XML opisujące sam raport.

Szablony raportów (pliki rdl) można w dowolny sposób zaprojektować wykorzystując jako narzędzie Microsoft Report Builder i za jego pomocą ustawić raporty.

Gotowy raport (plik rdl) następnie należy opublikować na serwerze raportów SQL pod dowolną nazwą. Tak przygotowany raport można podłączyć do systemu magazynwoego dla danego użytkownika za pomocą standardowej funkcji Raporty. W ramach której administrator wybiera określony raport zainstalowany na serwezre SQL i Udostępnia go danemu użytkownikowi podając jego nazwę pod jaką będzie on widoczny dla użytkownika programu magazynowego.

<


WMS ANDROID 1014

WMS Android stanowi moduł systemu do obsługi magazynu. Uruchamiając WMS Android na mobilnym urządzeniu z wbudowanym skanerem kodów kreskowych zyskujemy nową jakość pracy magazynierów.Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.

ZARZĄDZANIE AWIZACJAMI

Zarządzanie awizacjami za pomocą platformy StudioSystem pozwala na rejestrowanie wizyt, kontrolowanie ich cel, czas oraz przebieg na terenie zakładu przemysłowego.Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.

ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM

Program daje możliwość zarządzanie magazynem w sytuacji lokowania przyjmowanych towarów w zależności od objętości, wagi, rozmiaru palety, rodzaju lokalizacji. Studio WMS .net to aplikacja przeznaczona jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania.

PROGRAMY WMS 1801

System magazynowy WMS oferuje poziomy cenowe dopasowane do polskiego rynku i polskich przedsiębiorców.Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.System magazynowy WMS oferuje poziomy cenowe dopasowane do polskiego rynku i polskich przedsiębiorców..

Projektowanie raportów

Każde wdrożenie systemu magazynowego wiąże się z ustaleniem zakresu raportów jakie będą udostępniane.

Polecamy: PROJEKTOWANIE RAPORTÓW


Platforma raportowa

Konfiguracja raportów platforma raportowa

Zarządzanie raportami - Studio Raporty

Konfiguracja raportów studio raporty

projektowanie raportow

instrukcja projektowanie raportówinstrukcja projektowanie raportówinstrukcja projektowanie raportów

Instrukcje

Dane kontaktowe

SoftwareStudio
SoftwareStudio Sp. z o.o.
60-349 Poznań, ul.Ostroroga 5

53 33 22 626


poznan@softwarestudio.com.pl
www.softwarestudio.com.pl