Integracja Sage Symfonia

Integracja Sage Symfonia

Integracja programu magazynowego WMS.net z systemem finansowo księgowym oraz handlowym Sage Symfonia.


System Symfonia to pakiet zintegrowanych programów wspomagających zarządzanie w małych i średnich firmach. Wspierając zarządzanie ułatwia zarówno codzienną działalność firmy w zakresie ewidencji i obsługi zdarzeń gospodarczych, jak również umożliwia uzyskanie precyzyjnych informacji, niezbędnych do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych w przedsiębiorstwie.

Integracja jest bardzo ważnym elementem systemu ERP. Głównym celem ERP jest integracja danych i procesów ze wszystkich obszarów organizacji i ujednolicenie ich w celu łatwego dostępu i przepływu pracy. Program magazynowy do obsługi magazynu wysokiego składowania można zintegrować z systemem ;Sage Symfonia ;ERP poprzez wymianę kluczowych informacji na zasadzie OnLine lub OffLine. Wymiana danych w zakresie kartotek towarowych, kontrahentów oraz dokumentów magazynowych pozwala na współpracę programu Studio Magazyn WMS.net z system Sage Symfonia.

Zalecamy integrację z programem w wersji działającej na MS SQL server, ale istnieje także możliwość inetrgacji z poprzednią wersją działajacą na bazie PERVASIVE (motor bazy danych).

Programy Sage Symfonia pracują w środowiskau Windows™ XP/Vista/Windows 7 ;oraz w celu osiągniećia dużej wydajności czy pracy przez inetrnet wykorzystują usługi terminalowe Windows Server 2003/2008.

Aplikacje Symfonii są testowane i wspierane na 32 bitowych (x86) i 64 bitowych (x64) systemach Windows z ostatnim dostępnym zestawem poprawek (Service Pack).

<


NARZĘDZIOWNIA PROGRAM

StudioSystem oferuje rozwiązanie dla narzędziownia program, który wykorzystasz w magazynie narzędzi.Integracja programu magazynowego WMS.net z systemem finansowo księgowym oraz handlowym Sage Symfonia.StudioSystem oferuje rozwiązanie dla narzędziownia program, który wykorzystasz w magazynie narzędzi..

BADANIA NARZĘDZI

Rejestr wydań narzędzi do badań jest analogiczny do rejestru wydań narzędzi w menu Ewidencja Przyjęć i Wydań. Różni się tylko tym, że zamiast pracownika wybieramy kontrahenta u którego przeprowadzane są przeglądy legalizacje i badania.

PROGRAMY MAGAZYNOWE 1832

Systemy magazynowe można uruchamiać na kolektorach danych Android oraz za pomocą przeglądarki Internetowej.Integracja programu magazynowego WMS.net z systemem finansowo księgowym oraz handlowym Sage Symfonia.Systemy magazynowe można uruchamiać na kolektorach danych Android oraz za pomocą przeglądarki Internetowej..

KOLEKTOR DANYCH WMS

Mobilny komputer używane w magazynach nazywane jest KOLEKTOREM DANYCH. Kolektor danych to wytrzymałe urządzenia działające OnLine poprzez sieć WiFi lub LTE.Integracja programu magazynowego WMS.net z systemem finansowo księgowym oraz handlowym Sage Symfonia.

Integracja Sage Symfonia

Integracja programu magazynowego WMS.net z systemem finansowo księgowym oraz handlowym Sage Symfonia.

integracja sage symfonia

instrukcja integracja sage symfoniainstrukcja integracja sage symfoniainstrukcja integracja sage symfoniainstrukcja integracja sage symfoniainstrukcja integracja sage symfoniainstrukcja integracja sage symfoniainstrukcja integracja sage symfoniainstrukcja integracja sage symfoniainstrukcja integracja sage symfonia

Instrukcje

Dane kontaktowe

SoftwareStudio
SoftwareStudio Sp. z o.o.
60-349 Poznań, ul.Ostroroga 5

53 33 22 626


poznan@softwarestudio.com.pl
www.softwarestudio.com.pl