Spedycja

Spedycja

Integracja z firmą kurierską pozwala na szybszą i łatwiejszą obsługę związaną z tworzeniem paczek i drukowaniem listów przewozowych.


Moduł dedykowany do obsługi magazynu w zakresie spedycji w oparciu o firmy kurierskie. Praca z programem Spedycja .net polega na rejestracji numerów listów przewozowych, która kojarzone są z dokumentami wydania z magazynu Wz wraz z możliwością wydrukowania dokumentów na zwykłej drukarce laserowej lub atramentowej oraz opcją drukowania etykiet z kodem kreskowym do naklejenia na przesyłce za pomocą drukarki kodów kreskowych.

<


PROGRAM DO OBSŁUGI REKLAMACJI

Wdrożenie systemu informatycznego opartego o program do obsługi reklamacji wspomaga jeden z kluczowych elementów budowania zaufania klientów do firmy, jakim jest system obsługi reklamacji i serwisu, a w efekcie pozwala zarządzać reklamacjami.

KOLEKTOR DANYCH ANDROID

Kolektor danych z systemem Android i zainstalowanym programem WMS to sprawne narzędzie w rękach każdego magazyniera.Integracja z firmą kurierską pozwala na szybszą i łatwiejszą obsługę związaną z tworzeniem paczek i drukowaniem listów przewozowych.Kolektor danych z systemem Android i zainstalowanym programem WMS to sprawne narzędzie w rękach każdego magazyniera..

OPROGRAMOWANIE NARZĘDZIOWNI

StudioSystem oferuje oprogramowanie narzędziowni, czyli rozwiązanie do prowadzenia gospodarki magazynowej narzędzi, maszyn i urządzeń z uwzględnieniem ewidencji wypożyczeń. Wypożyczać można zarówno narzędzia pracownikom (wyposażenie pracowników w narzędzia pracy) .

USŁUGI IT POZNAŃ

SoftwareStudio producent systemów informatycznych, dostawca usług w chmurze prywatnej oferuje usługi IT Poznań.Integracja z firmą kurierską pozwala na szybszą i łatwiejszą obsługę związaną z tworzeniem paczek i drukowaniem listów przewozowych.SoftwareStudio producent systemów informatycznych, dostawca usług w chmurze prywatnej oferuje usługi IT Poznań..

reklamacje, wysyłanie przesyłek, wysyłanie paczek, integracja spedycja wymiana rma iris agd rtv obuwia butówSpedycja

Integracja z firmą kurierską pozwala na szybszą i łatwiejszą obsługę związaną z tworzeniem paczek i drukowaniem listów przewozowych.