Spedycja

Spedycja

Integracja z firmą kurierską pozwala na szybszą i łatwiejszą obsługę związaną z tworzeniem paczek i drukowaniem listów przewozowych.


Moduł dedykowany do obsługi magazynu w zakresie spedycji w oparciu o firmy kurierskie. Praca z programem Spedycja .net polega na rejestracji numerów listów przewozowych, która kojarzone są z dokumentami wydania z magazynu Wz wraz z możliwością wydrukowania dokumentów na zwykłej drukarce laserowej lub atramentowej oraz opcją drukowania etykiet z kodem kreskowym do naklejenia na przesyłce za pomocą drukarki kodów kreskowych.

<


SYSTEM ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM WMS 1612

Jedną z uniwersalnych transakcji programu WMS jest kalendarz (scheduler).Integracja z firmą kurierską pozwala na szybszą i łatwiejszą obsługę związaną z tworzeniem paczek i drukowaniem listów przewozowych.Jedną z uniwersalnych transakcji programu WMS jest kalendarz (scheduler)..

WMS SYSTEM

Oferowane przez SoftwareStudio rozwiązania WMS system przeznaczone są dla wymagających przedsiębiorstw, którym standardowe aplikacje magazynowe nie zapewniają odpowiednich rozwiązań.Integracja z firmą kurierską pozwala na szybszą i łatwiejszą obsługę związaną z tworzeniem paczek i drukowaniem listów przewozowych.

SYSTEM DO REKLAMACJI

Wprowadzenie dokumentów reklamacyjnych do bazy RMA za pomocą system do reklamacji formalizuje i usprawnia obieg dokumentów, przez co zarządzanie reklamacjami staje się łatwiejsze. Wdrożenie systemu informatycznego opartego o program do reklamacji wspomaga jeden z kluczowych elementów budowania zaufania klientów do firmy, jakim jest system obsługi reklamacji i serwisu, a w efekcie pozwala zarządzać reklamacjami.

SYSTEM WMS 1242

SoftwareStudio dostarcza system WMS dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych.Integracja z firmą kurierską pozwala na szybszą i łatwiejszą obsługę związaną z tworzeniem paczek i drukowaniem listów przewozowych.SoftwareStudio dostarcza system WMS dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych..

reklamacje, wysyłanie przesyłek, wysyłanie paczek, integracja spedycja wymiana rma iris agd rtv obuwia butówSpedycja

Integracja z firmą kurierską pozwala na szybszą i łatwiejszą obsługę związaną z tworzeniem paczek i drukowaniem listów przewozowych.