Technologia .NET

Technologia .NET

Technologia .NET w narzędziowni

Technologia .NET w narzędziowni

Co to jest .NET - Microsoft dot net


Platforma Microsoft .Net oferuje prefabrykowaną infrastrukturę do pokonywania typowych problemów związanych z oprogramowaniem internetowym:

  • oferuje serwerom internetowym nowy sposób udostępniania funkcji dowolnym klientom o nazwie .Net Web Services
  • oferuje Windows Forms nowy sposób pisania bogatych aplikacji klienckich przy użyciu środowiska .Net Framework.
  • oferuje nowe środowisko czasu wykonywania
  • zapewnia dostęp do baz danych

Środowisko .Net Framework jest systemem Operacyjnym Microsoft oferującycm rozwiązania wielu problemów programistycznych, szczególnie dla aplikacji internetowych. Kluczem do tego jest framework, czyli zarządzany kod, zawierający bogaty zbiór usług, wykraczający poza oferowane w standardowym Win32.

<


OPROGRAMOWANIE NARZĘDZIOWNI

StudioSystem oferuje oprogramowanie narzędziowni, czyli rozwiązanie do prowadzenia gospodarki magazynowej narzędzi, maszyn i urządzeń z uwzględnieniem ewidencji wypożyczeń. Wypożyczać można zarówno narzędzia pracownikom (wyposażenie pracowników w narzędzia pracy) .

TWORZENIE PROGRAMÓW NA ZAMÓWIENIE

SoftwareStudio Poznań oferuje tworzenie programów na zamówienie, a w szczególności programy Internetowe oraz aplikacje na telefon i tablet z systemem Android.Co to jest .NET - Microsoft dot net. SoftwareStudio Poznań oferuje tworzenie programów na zamówienie, a w szczególności programy Internetowe oraz aplikacje na telefon i tablet z systemem Android..

SYSTEM W MAGAZYNIE

System magazynowy online firmy SoftwareStudio zgodne jest ze standardem HTML5, CSS3 i JQuery.Co to jest .NET - Microsoft dot net. System magazynowy online firmy SoftwareStudio zgodne jest ze standardem HTML5, CSS3 i JQuery..

PROGRAM MAGAZYNOWY

Program magazynowy można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android.Co to jest .NET - Microsoft dot net. Program magazynowy można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android..

Technologia .NET

Co to jest .NET - Microsoft dot net

Polecamy: TECHNOLOGIA .NET


Pozycjonowanie stron w internecie

Technologia .NET w narzędziowni Pozycjonowanie stron w internecie

Zarządzanie projektem informatycznym

Technologia .NET w narzędziowni Zarządzanie projektem informatycznym

technologia net

instrukcja technologia .netinstrukcja technologia .netinstrukcja technologia .netinstrukcja technologia .netinstrukcja technologia .netinstrukcja technologia .net